رفتن به مطلب
masoudline

طراحی سایت کنفرانس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز و متخصص خسته نباشید

بنده سوالی داشتم فنی و کاربردی

فرض کنید من میخوام یه سایت برای یکی از کنفرانسهای بین المللی طراحی کنم و این سایت باید تنها امکانش که مهم ترین امکاناتش هست ارسال مقاله داشته باشه

یعنی اینطوری باشه که من مثلا به عنوان یه کابر بتونم مقالات خودم رو به سایت ارسال کنم تا توسط مدیر سایت و مدیر کنفرانس مورد بازبینی قرار بگیره و اگر تایید شد توی سایت نشر داده بشه

نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه

امیدوارم که مفهوم رو رسونده باشم

الان کلی سایت هستند که برای ارسال مقالات استفاده میشن

لطفا من رو راهنمایی کنید که از چه ماژولها و یا افزونه هایی استفاده کنم که هم ایمن باشه و هم قوی و از طرفی بشه توش مقاله ها رو دسته بندی شده پیدا کرد.

نظر خودم روی بریزینک فرم و یا آر اس فرم بود

یکی از دوستان جی دانلود رو معرفی کرد ولی نمیدونم

حالا میخواستم نظر متخصصان عزیز رو بدونم

با تشکر از اطلاع رسانی شما

موفق و پیروز باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من استفاده از فرم سازها رو پیشنهاد می کنم

به این دلایل :

1- می تونی بفهمی کی چی فرستاده

2- امکان جستجو داری

3- امنیتش هم خوبه

بریزینگ خوبه

فرم ساز هوشمند هم خوبه

موفق باشی

لینک به ارسال

دوست عزیز با توجه به اینکه سایت بین المللی میخواد باشه فرم ساز ها مشکلی پیش نمیارن و میشه کاری کرد که دسته بندی شده باشه

یعنی مثلا کسی میخواد در زمینه ریاضیات مقاله رو ارسال کنه بره توی بخش ریاضیات ذخیره بشه و بشه با توجه به موضوعات و دسته بندی ها مقاله هارو ارسال کرد.

لینک به ارسال

بله میشه

می تونی خودت یک منو بسازی و بخش ها رو توش ایجاد کنی بعد برای هر بخش هم یه فرم بسازی و از طریق منو مربوطه بهش لینک بدی

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.استفاده از فرم ساز ها خوبه ولی اگه کسی بخواد دو یا چند بار فایل ارسال کنه باید هر بار که به سایت مراجعه میکنه اطلاعاتش مثل نام و نام خانوادگی و ... رو وارد کنه؟یا مثلا شما بخوای ببینی کاربر X چه فایل هایی رو تا حالا ارسال کرده چکار باید بکنی؟

نظر من استفاده از یک دانلود سنتره که قاعدتاً آپلود سنتر هم داره ، هستش که بتونی در ابتدای امر کاربرانت و عضو سایت کنی بعد امکان ارسال فایل و بهشون بدی تازه بعدا میتونی از این عضویت کلی استفاده هم ببری!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...