رفتن به مطلب
noore21

پاسخگویی قطره چکانی مدیران انجمن

پست های پیشنهاد شده

[align=right][/align]سلام.هدف ایجاد این انجمن کمک به حل مشکلات جوملا کاران می باشد. یکی از مواردی که در این انجمن مشاهده می شود عدم پاسخگویی کامل به سوالات می باشد.منظور بنده این است که مدیران انجمن در صورتی که جواب سوال را هم بدانند ولیکن این جواب را بصورت کامل نمی دهند. معمولا قسمت کمی از جواب را گفته و بقیه را واگذار به سوال کننده می کنند. احساس میکنم بیشترین هدف ایجاد این انجمن بحث مالی بوده تا بحث رفع مشکلات. پیشنهاد می کنم اگر مدیری جواب سوالی را میداند و نمی خواهد کامل جواب دهد همان ابتدای پست اعلام کند تا سوال کننده خصوصی با مدیر تماس گرفته و از قیمت جواب مطلع شود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیزم چرا انقدر بد بین هستید:huh:

این خداییش بی انصافیه

ما کلا چند تا مدیریم ؟؟؟؟ شما چند تا کاربر هستین ؟؟؟؟

ما اگه جواب رو بدونیم حتما کامل پاسخ می دیم شک نکنید

اگر هم اهل پول بودیم ماژول های پرداخت آنلاین بانک ها رو رایگان منتشر نمی کردیم

به نظر شما اگه اهل پول بودیم این همه وقت واسه ترجمه و فارسی سازی این همه افزونه می کردیم؟

هدف از جواب ندادن در برخی اوقات هم اینه که اولا کاربر جستجو کنه بعد هم خودش تلاش کنه و به جواب برسه

من نمی فهمم چرا بعضی ها فقط دنبال لقمه آماده هستن

بعضی وقتا حتی کاربر سئوال رو کامل نمی پرسه و انقدر گنگ هستش که باید 5 تا تاپیک بزنیم تا بفهمیم کاربر اصلا چی می خواد

شما اول باید به ما و خودت کمک کنی تا ما بتونیم به شما کمک کنیم

در مواردی که افزونه نیاز به کدنویسی داره اونم در حد حرفه ای خداییش شما بلد بودی رایگان انجام میدادی؟ میدونی اینکار چقدر وقت گیر و مشکله؟

راستی این رو یادم رفت بگم

این تاپیک رو ببینید

http://forum.joomina.ir/thread-6444.html

من خودم سئوال پرسیدم اما هیچ کسی جواب نداد

امیدوارم منظور رو درست رسونده باشم و ناراحتتون نکرده باشم

در پناه حق باشید

لینک به ارسال

دوست خوبم

با سه تا پست و سه سوال که نمی شه چنین تشخیصی داد. بله گاهی اوقات پاسخ کامل داده نمی شود، اما هدف آنچه شما گفتید نیست! گاهی لازم است شما هم تکانی بخورید، گاهی هم انجام کار نیازمند سواد پی اچ پی و Css و خلاصه کد نویسی است که توضیح اون به کاربر نا آشنا بیهوده است.

ضمنا مدیران این انجمن به قدر کفایت از لحاظ مالی تامین هستند و نیازی به این مسائل نیست.

لطفن مواردی که شما رو به این تشخیص رسونده معرفی کنید تا بررسی کنم.

یاعلی

لینک به ارسال

دوست عزیز اینجا کلی آدم زحمت می کشه!

دلیلی نداره چون حالا کسی به سوات پاسخ مناسب (آماده) نداده ناراحت بشین اینجور بنویسین

گاه گاه شده خودم سوالاتی پرسیدم جوابی داده نشده ! ربطی نداره

شما کافیه تعداد مشاهدات اون سوالتون رو چک کنین مطمیئن باشید همکاران و دیگر می خونن و با توجه به تایپک آقای پارسا و دفاعی هدف انجمن کمک به شما و بنده هست.

لینک به ارسال

البته خوب دوستان خود اینطور جواب دادن به دوست تازه واردمون هم اشتباهه دیگه !!!!!!!!!!:idea:

دوست عزیز noore21 بله درست میفرمایید خیلی وقت ها سوالات بی جواب باقی می ماند اما این بدان معنی نیست که جوایتونو نمیدن تا پول بگیرن!!!!!!!

خوب حق بدین به دوستای دیگمون که شاید اصلا جوابی برای اون سوالتون نداشتن...

اما خدایش بهترین انجمن نه از لحاظ ...... از این لحاظ که یه جوی صمیمی و بدور از هر گونه تنشی هست و اگه فقط یه ماه تو انجمن باشین اونوقت کاملا حس میکنین گفته هامو :cool:

در ضمن به سوالتون هم که اگر اشتباه نکنم در مورد ادمین تولز بود آقای دفاعی عزیز که لینک مناسبی قرار دادن بازم اگر مشکلتون حل نشده تو انجمن اعلام کنید و اطمینان داشته باشید که اگر کسی بدونه جواب رو میده

:thankyou:

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز اولا چه کسی از شما تقاضای پول نموده است ؟؟؟؟؟؟؟ و شما با 2 پست از کجا متوجه شدید که هدف انجمن درامد زایی و ... است ؟؟؟؟!!

این بحث ها کلیشه ای شده و کاربردی لااقل در اینجا ندارد . انجمن هایی که هستند که دریایی جواب میدند حتما مقدمتون را گرامی میدارند.

بخش انتقادات برای انتقادات سازنده است نه برای تخریب و حرفهایی زدن که خواننده را منحرف نماید . شما اگر توهینی به من بکنید مشکلی ندارم اما به هیچ عنوان اجازه توهین به مدیران جومینا را نمیدم !

یکی مثل آقای دفاعی یا دوستان دیگر بدون چشم داشت پاسخ دیگران را میدهند به کسی هم بدهکار نیستند تعهدی هم به کسی ندارند حتی کاربر محترم aminweb بااینکه از نظر کلی موافق با رویه های جومینا نیست و همیشه مشکل داره با اصول کلی هم همینطورند و در کنار بقیه زحمت میکشه شخصا هم لذت میبرم با کسی همکار باشم که با خود من تا حدودی مخالفت اما میتونیم در کنار هم مسالمت امیز کار کنیم بعد شما میایید به نحو مینویسید که چی ؟؟!

وقتی کسی پست جهت داری را میخواند ابتدا به تعداد پستهای نگارنده توجه مینماید شما کلا 2 تا پست داشته اید تا این نحو انتقاد از قصد و نیت قبلی است و یا در نتیجه گیری اشتباهی فاحش نموده اید که جای تاسف دارد

موفق باشید !

لینک به ارسال

ســــــــــــــــــــلام

پیدا کردن جواب زمانی شیرینه که خود فرد هم واسش زحمت بکشه گرچه ممکنه سخت باشه اما خب ....

من خودم هم اینو تجربه کردم :shy:

مدیرا تقریبا همیشه راهنمایی اصلی رو میدن....

وظیفه خودم دونستم این پست رو ارسال کنم.

ممنون از همه.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز تا جایی که یادمه انجمن جومینا فقط به خاطر کمک به طراحان متخصص جوملا بالا اومده ، این بحث کاملا از روی اسم انجمن پیداست ولی انصافا مدیرای جوملایی انجمن به هر سوالی که بتونن جواب میدن حتی سوالاتی که واقعا ابتداییه ، چندین بار شده که کسی که حتی نمیدونسته اسکریپت تو هاست چطوری نصب میشه آموزش کاملش رو از این انجمن گرفته ، شده که مدیرا وقتی میبینن واقعا کاربر نمیتونه خودش اون کار رو انجام بده به هر دلیل ، خودشون براش انجام دادن...

کمی جستجو لطفا ...!

لینک به ارسال

خدا وکیلی من هیچی از جوملا سرم نمیشد، با لطف و محبت دوستان و مدیران این انجمن عزیز الان یه چیزایی یاد گرفتم.

البته جستجو کردن هم کار خودم رو راحت کرده هم ایشالا کار مدیران زحمت کش این سایت.

من تجربه حضور در چندین فروم دیگه رو داشتم.

اما انقدر جواب دادنها با اکراه بود که به هیچ جا نمیرسیدم.

انشاالله شما هم به جوابهات میرسی

لینک به ارسال

نابرده رنج ، گنج میسر نمی شود مزد آن گرفت جان برادر/خواهر که کار کرد

به لطف خدا و برحسب اتفاق فقط یک اسم از جوملا شنیدم...

طبق معمول همه خوره ها وب و کامپیوتر اونو تو گوگل سرچ کردم ...

گوگل هم منو هل داد به سمت جومینا ...

از روزی که عضو شدم تابحال هیچ وقت دلم نیومده دکمه خروج رو بزنم ...

چیزهایی زیادی یاد گرفتم ، و مهمترین مطلبی که منو به این فروم وفادار کرده رعایت کپی رایت است ، چیزی که متاسفانه در ایران .....بـــــوقــــ...

الان هم روزی بیشتر از 6 تا 7 ساعت وقت میزارم واسه سر و کله زدن با این جوملا دوست داشتنی ، تعریف نباشه دارم به جاهای خوبی میرسم.

همیشه سعی کن اول خودت مشکلت رو حل کنی ، این حس خوبی به آدم میده و بیشتر باعث پیشرفت میشه ...

نابرده رنج ، گنج میسر نمیشود ...

لینک به ارسال

سلام

نمی خواستم توی این تاپیک مطلبی درج کنم ولی این قسمت خیلی برام عجیب بود

هدف ایجاد این انجمن بحث مالی بوده

میشه شما بفرمایید کدوم قسمت این انجمن برای مدیران سود مالی داره؟

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز ببینید من و امثال شما باید همیشه چیزی برای یادګرفتن داشته باشیم مطمئنا خیلی چیز ها رو خیلی افراد بلد نیستند مثلا من هم بلد نبودم ببینید این هم سوال من .

http://forum.joomina.ir/thread-7415.html.

جالبه مثل پست شما هنوز جوابی بهش داده نشده.

دلیلی نمی شه چون من مدیر این انجمن هستم همه چیز رو بدونم . حالا فرض بر این که من جواب رو هم بدونم .

می خوام خودتون قضاوت کنید

مدیران چه اونایی که شما می شناسید و چه اونایی که نمی شناسید و اصلا اسمی در اینجا ندارند کلا به 10 نفر نمی رسند و در حالی که کاربران نزدیک به

20*339 هستند .

می دونید مشکل چطور حل می شه .

راه حل رو بهتون می ګم ولی شاید کمتر کسی راه حل رو اینطور ببینه .

من اګر جای شما باشم انقدر دنبال جوابم می ګردم که پیداش کنم و بیام جایی که سوالم رو مطرح کرده بودم با سر بلندی جوابش رو بزارم تا هم خودم استفاده کرده باشم و هم بقیه .

من کمتر وارد اینطور بحث ها می شم ولی خوب لازم دونستم در این تاپیک شرکت کنم .

موفق باشید و سر بلند

:thankyou::afro:

لینک به ارسال

در تکمیل حرفهای دوست خوبم آقای وحید گل می خواستم به شما یه چیزی رو نشون بدم

این تاپیک رو ببینید

http://forum.joomina.ir/thread-4354.html

این تاپیک رو اوایل که اومدم تو انجمن زده بودم و به خاطرش دو تا اخطارم گرفتم

منم مثل شما اولش هیچی بلد نبودم ولی خب تلاشم رو کردم چون علاقه داشتم رشته تحصیلیم هم فیزیکه و هیچ ربطی به کامپیوتر نداره

تو 5 ماه فعالیت عضو سایت جومینا شدم و تو 8 ماه به کمک خدا و نظر لطفی که مدیران داشتند همکار انجمن

منم خیلی سئوال داشتم اما به جای اینکه بپرسم تمام سعی خودم رو کردم تا جوابشو پیدا کنم اگر چیزی پیدا نمی کردم می پرسیدم

الانم دارم روی کدنویسی (افزونه نویسی) کار می کنم و با چیزهایی ساده ای مثل این کارم رو شروع کردم

http://forum.joomina.ir/thread-8656.html

و این کار رو با بررسی کدهای پلاگین های جوملا انجام دادم

تمام تلاش ما هم برای اینه که همه کاربران خودشون تلاش کنن تا به جواب برسن چون اینجوری هم اعتماد به نفسشون میره بالا، هم دیگه هیچوقت فراموشش نمی کنن چون با تحقیق بدستش آوردن

این عادت بد ما ایرانی هاست که همیشه می خوایم بدون تحقیق به بهترین چیزها برسیم نمونش همین بحث پایان نامه ها و .....

موفق باشید

لینک به ارسال

این دیگه واقعاً بی انصافیه!!!

من خودم بارها مزاحم دوستان شدم و اونها بی منت کمک کردن و چندین بار خودم سوال داشتم که با سرچ درست به جواب رسیدم.

بنظرم نباید توی اینطور فروم ها از کسی توقع داشت، همت و تلاش و پیگیری خود فرد مهمتر از انتظار برای پاسخه و اگر کسی اینجا لطفی میکنه و وقت میزاره این از بزرگواری شه نه وظیفه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...