رفتن به مطلب
mohamadrezataheri

سيستم ثبت نام پيشرفته آموزشگاهي

پست های پیشنهاد شده

من افزونه اي ميخوام كه امكان تعريف چند دوره آموزشي رو داشته باشه بعد كاربر ها بيان تو دوره ها ثبت نام كنن و اگه امكان اتصال به بانك رو هم داشته باشه خيلي عالي ميشه. در اخر هم بشه از ثبت نامي ها خروجي گرفت

اگه همچين افزونه اي رو سراغ داريد لطفا معرفي كنيد.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این افزونه ای که شما میخواهید موجود نمیباشد

باید از افزونه های مختلف استفاده کنید

-------------------------------------------------------------------------------------------

درست نیست بدون بررسی دیگران رو نا امید کنید.

دوست عزیز این افزونه ای که می خواهید موجود می باشد اما پولی هستش و فقط برای جوملا 1.5 قابل نصب می باشد.

سيستم ثبت نام پيشرفته آموزشگاهي

سيستم ثبت نام پيشرفته آموزشگاهي پي سي جوملا

در سایت p30joomla.com مراجعه کنید.

لینک به ارسال

دوستان عزيز ممنون از راهنماييتون

بله دوست عزيز در سايتي كه فرمودين يك افزونه اي هست به همين نام

من بعد از كلي جست و جو فهميدم كه افزونه هايي به اسم Event Registration مخصوص همين كار ساخته شده اند و همشون هم تجاري هستند كه چند دوره مختلف رو براش تعريف ميكنيم و زمان شروع و پايان ثبت نام و زمان شروع و پايان دوره و هزينه ها و نحوه پرداخت هزينه و... رو تعريف ميكنيم. فرم قابل انعطاف خوبي هم دارن و قابليت تعريف تخفيف هاي مختلف مثل كوپن و تخفيف تاخير يا تعجيل ثبت نام و ... و از همه مهمتر قابليت پرداخت آنلاين رو هم داره اما فقط براي بانك ها و درگاه هاي بانكي خارجي مثل پي پال

تا اينجا براي كسايي كه دنبال همچين چيزي ميگردن;)

من يكي از اين كامپوننت ها رو به صورت وارز از سايت سافت آرچيو دانلود كردم:s و در حال ترجمه و فارسي كردنش هستم - تقويم شمسي رو هم بهش اضافه كردم:huh: و در حال حاضر ميخوام به درگاه بانك هاي داخلي اتصالش بدم

همچين كاري امكانش هست؟ كسي ميتونه كمكم كنه؟ اتصال به درگاه بانكي در اين افزونه با پلاگين نيست بلكه يك فايل پي اچ پي نوشته شده براي هر بانك داره. امكانش هست كه يكي از اون بانك هارو تغيير بديم براي بانك هاي داخلي؟ ممنون از راهنمايي هاتون:heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...