رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

دوستان عزیز، عید غدیر را به همه شما تبریک میگم

با توجه به نبود قالب مناسب با موضوع IT من تصمیم گرفتم که یک قالب با موضوع آی تی بسازم که با کمک دوست خوبمون آقای وحید عابدینی که یکی از طراحان خوب جومینا هستند میسر شد که در همین جا از ایشون تشکر می کنم به خاطر طراحی زیبای PSD قالب و ان شاء الله فرصتی برای همکاری با ایشون و دیگر دوستان دوباره پیش بیاد

این قالب بر اساس دایو طراحی شده و هدف من بالا بودن کیفیت قالب بود هم از نظر تعداد موقعیت و هم از نظر گرافیک. قالب دارای 13 موقعیت می باشد[align=center]

download.php?imgf=13213616651.jpg[/align]

• Right
  • Left
  • Search
  • Nav
  • Path
  • Top1
  • Top2
  • Top3
  • Slide
  • User1
  • User2
  • User3
  • User4

موقعیت های User1 در انتهای مطالب و Slide در ابتدای مطالب دارای استایل ساده هستند

امیدوارم از این قالب خوشتون بیاد

دانلود قالب

از کلیه مدیران جومینا بخاطر کمک هایی که بهم کردند تشکر می کنم و برای همشون آرزوی موفقیت می کنم

التماس دعا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و تشکر

به نظر بنده قالب خوبی از آب در اومده (تا نظر اساتید چی باشه )

در این جا جا داره از دوست عزیزم آقای علی موذنی تشکر کنم که در این مدت کم تونستن کد نویسی قالب رو تموم کنن و تو این روز عزیز در انجمن منتشرش کنن

به امید همکاری های بعد با دوستان:blush:

ارادتمند عابدینی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...