رفتن به مطلب
shokohi

مشکل ثبت نام در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید و دوستان گلم. عزیزان من سایت www.toptarh.com رو روبراه کردم ولی هرکاری کردم ثبت نام درست نشد ممنون میشم یکی از اساتید کمکم کنه. موقعی که ثبت نام تمام میشه با ارور 400 مواجه میشک و ثبت نام تکمیل نمیشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

وارد مدیریت جوملاتون بشید و پاکسازی کش و پاکسازی کش های منقضی شده را انجام بدید و از مدیریت جوملا خارج بشید و سپس کش ها و کوکی های مرورگرتون رو پاکسازی کنید . حالا یک مورد ثبت نام تست کنید

امیدوارم مشکل برطرف شده باشه

برای اطلاعات بیشتر هم میتونید سری به لینک زیر بزنید

http://www.jam-gsm.com/forum/archive/index.php/t-2715.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

وارد مدیریت جوملاتون بشید و پاکسازی کش و پاکسازی کش های منقضی شده را انجام بدید و از مدیریت جوملا خارج بشید و سپس کش ها و کوکی های مرورگرتون رو پاکسازی کنید . حالا یک مورد ثبت نام تست کنید

امیدوارم مشکل برطرف شده باشه

برای اطلاعات بیشتر هم میتونید سری به لینک زیر بزنید

http://www.jam-gsm.com/forum/archive/index.php/t-2715.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام و یه دنیاا ممنون که پاسخ دادین و کمکم کردین. ببخشید عزیز اروری که میگیرم ارور 403 هست یعنی ارور دسترسی ولی پرمیشن هم که تعقیر دادم باز هم درست نشد مشکلم ، ممنون میشم بازهم راه حل بهم پیشنهاد بدین . درضمن هیچ ماژول دیگه ای هم جواب نمیده و باز همین ارور رو میگیرم حتی پیشفرض خود جوملا. ممنون میشم رو خود سایت یه تست انجام بدین

لینک به ارسال

با سلام مجدد

من ماژولتون رو نصب کردم و تو حالت لوکال و در قالب پیشفرض جوملا بدون هیچ مشکلی کار کرد

شما هم اگه طبق تصاویری که براتون آماده کردم عمل کنید مطمئن باشید مشکلی نخواهید داشت

مطابق تصویر زیر ابتدا وارد مدیریت جوملاتون بشید و از منوی سایت به قسمت تنظیمات کلی (Global Configuration) و سپس به سربرگ سیستم (System) بروید

در قسمت تنظیمات کاربر (User Settings) همانند مستطیلهای قرمز رنگ تنظیمات را انجام بدید

به احتمال زیاد مشکل شما در تنظیمات همین قسمت است

download.php?imgf=13212275681.png

حال به قسمت مدیریت ماژولهاتون برید و ماژول ورود و یا همون ثبت نامتون رو باز کنید . برای اطمینان بعد از باز کردن ماژول قسمت Module Type را چک کنید تا مطابق تصویر زیر باشد

در این تصویر مطابق فلشهای قرمز رنگ تنظیمات را انجام دهید . قسمت سطح دسترسی (Access Level) را روی عمومی (Public) تنظیم کنید در کادر انتهایی هم با انتخاب همه (All) تمام منو ها را انتخاب کنید و سپس تغییرات را ذخیره کنید

download.php?imgf=13212276191.png

یک بار دیگر هم تاکید میکنم که فعال سازی اکانت کاربر جدید منوط به اینست که در تصویر اول تعیین کرده باشیم که لینک فعالسازی به ایمیل ثبت نامی کاربر ارسال بشه یا نه

اگر این قسمت روی No قرار بگیرد کاربر پس از ثبت نام بلافاصله فعالسازیش تایید میشه

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

از با پاسخ کاملی که دوست عزیزم داد مشکلتون رفع نشد

و از درساتی پرمیشن ها هم مطمعن هستید

یه افزونه ثبت نام نصب کنید مثلا افزونه آجاکسی ببینید مشکل پابرجاست

لینک به ارسال

واقعا یه دنیا ممنون از همه دوستان که پاسخ دادندو مشکلم حل شد و مشکلم همون غیر فعال بودن ثبت نام بود. موفق باشین یا حق( بازم ممنون)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...