رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام می خواستم از تجربه شما استفاده کنم برای خرید هاست..لطفا یک شرکت که ارئه دهنده میزبانی پر سرعت در خارج رو به من معرفی کنید.. باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میتوانید از جومینا هاست خرید کنید!

هاست کاملا بهینه برای جوملا و سایر سیستم های محتوا !

از هرجای دیگر هم خواستید بخرید ابتدا مهلت تست بگیرید چون در بسیاری از هاست ها نمیتوان از اچ تی اکسز اسستفاده کرد برای بهینه سازی آدرس ها و بالا بردن سرعت لود !

مسئله دیگر امنیت سرور است و نرم افزارهایی که برروی یک سرور نصب شده است که در جومینا هاست همه موارد برروی سرورها رعایت شده است !

از هرجا خرید کردید فقط سمت زیماهاست نروید که دائما در عذاب خواهید بود !

لینک به ارسال

من احتیاج دارم به هاست الانم که این جومینا هاست بستن من چیکار کنم هاست دیگه ای کسی سراغ نداره؟

لینک به ارسال

بد نیست و من چیز بدی راجع بهشون نشنیده ام اما یک نکته فوق العاده مهم در رابطه با ایران هاست وجود داره

این هاست یک مدیر بازاریابی داره که خیلی فعاله جایی که اینقدر برای بازریابی فعالیت میکنه بعید میدونم راضی بشه یک نفر ناراضی بیاد در نت اعتبارشون را خراب کنه برای همین حتما به کاربراشون سرویس خوب خواهند داد و اگر نه تمام کارهایی که میکنند بی اثر میشه . مضافا بر این که من هم چیزی بدی نشنیدم ازشون البته تا به امروز نه بیشتر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...