رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام :D

دوستان من یک زیردامنه! واسه دامنه اصلیم ساختم که یه پک جوملا رو با دیتابیس جدا روش UP کنم و جدا باشه .........

اما وقتی اون پک رو UP کردم نصب هم کردم , وقتی به آدرس میرم این میاد :

Warning: include(/home/emahale/public_html/news/libraries/phpgacl/gacl.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/emahale/public_html/news/libraries/loader.php on line 80

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/emahale/public_html/news/libraries/phpgacl/gacl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/emahale/public_html/news/libraries/loader.php on line 80

Warning: include(/home/emahale/public_html/news/libraries/phpgacl/gacl_api.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/emahale/public_html/news/libraries/loader.php on line 80

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/emahale/public_html/news/libraries/phpgacl/gacl_api.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/emahale/public_html/news/libraries/loader.php on line 80

Fatal error: Class 'gacl_api' not found in /home/emahale/public_html/news/libraries/joomla/user/authorization.php on line 28

لطفا راهنمایی کنید !

منکه همه کارارو درست انجام دادم چرا این میاد؟

اون پک روی لوکال درست کار میکنه !

فکر نمیکنم تاپیک تکراری باشه.

پیشاپیش ممنون از همتون :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من این کارو کردم جوملا رو هم نصب کردم همه چیز ok شده , فکر میکنم پک جوملام کامل UP نمیشه !

به نظر شما با اف تی پی UP کنم؟؟ روشی مطمئن سراغ ندارید که فایل ها کامل UP بشن؟؟؟

ممنـــــــــــــــــــــون :thankyou:

"چرا انقد اینجا سوت و کور شده؟!! :s "

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...