رفتن به مطلب
sepidesat

سطح دسترسی کامل مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

من احتیاج به کامپوننتی دارم که بشه کاملا قسمت مدیریت جوملا رو محدود کرد مخصوصا اینکه مثلا کاربر بتونه بعضی ار ماژول ها رو ببینه و تغییرشون بده و بعضی هارو نبینه تا به حال نتونستم این محدودیت رو اعمال کنم از کامپوننت noixACL هم استفاده کردم ولی در تمام قسمت ها کاربر رو محدود میکنه جز در قسمت ماژول ها در back end .:thankyou:میشه راهنماییم کنید چون خیلی لازم دارم ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فکر نمی کنم همچین افزونه ای باشه

شما با افزونه مدیریت سطح دسترسی جومینا کار کردید؟

لینک به ارسال

با سلام

rsmembership قدرت زیادتری نسبت به noixACL داره میتویند اینو اونو هم تست کنید .

ولی دقیقلا نمیتونه چیزی که شما میخواین رو براورد کنه.

یا حق

لینک به ارسال

بله من با افزونه های دسترسی جومینا هم کار کردم ولی بازم همون مشکل عدم انتخاب ماژول ها در back end هست.rsmember ship هم باهاش نمی شه اینکارو کرد. الان می خوام پنل مدیریت به مشتری بدم ولی نمیشه کاری کنم بعضی ماژولارو ببینه بعضیاشو نه:x (49)::x (49)::x (49): اگه کسی اطلاعات بیشتر داشت لطفا راهنماییم کنه ممنون از پاسختون.:1:

لینک به ارسال

البته میشه از کامپوننت admin-user-access استفاده کرد از لینک زیر

http://www.pages-and-items.com/extensions/admin-user-access

نسخه free اون تا حد زیادی میتونه محدودیت رو اعمال کنه در محتوا و کامپوننت و حتی ماژول ها. ولی برای محدوددیت ماژول ها باید pro اون رو خریداری کرد که من نمیدونم چجوری باید خرید!!! :putertired: کسی نداره این کامپوننتو؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...