رفتن به مطلب
masoudsara

مشکل با قالب فروشگاهی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

یک قالب فروشگاهی هست بنام eshopper امکانات جالب و ساده ای داره من اونو تست کردم ولی یه مشکل داشتم و اونم این که این ماژولی رو که توی عکس مشخص کردم و هر کاری میکنم نمیتونم بیارمش اصلا این کجاست و چطوری استفاده میشه؟

eShopper.jpg

دموی قالب از سایت خود سازنده ا: دموی eshopper

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این بسته تجاری هست

تو بسته چند تا ماژول هم باید باشه که یکیش برای درست کردن tab هستش s5_tab

اگه فقط قالب رو دارین که هیچی باید ماژول رو جدا نصب کنید

لینک به ارسال

جناب دفاعی خیلی ممنون از راهنماییتون که سوالهای ساده و پیش پا افتاده تازه کارایی مثل منو بی جواب نمیزارید

اون ماژولی رو که فرموده بودید پیدا کردم اول زیپش کردم و بعد نصب کردم اون منویی که میخواستم رو آوردم

الان اگر من بخوام مانند اون عکسی که بالا قرار دادم توی هر کدوم از اون تب ها عکس و نوشته بیارم باید به چه صورتی عمل کنم آیا احتیاج به نصب ماژول جدیدی هست؟ ایا ادیتور خاصی داره ؟:thankyou:

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

نه دوست عزیزم کافیه با ماژول اچ تی ام ال دستی عکس و متن مورد نظرتون رو درست کنید

بعد بذاری تو موقعیت های مورد نظر در تب ها

این متن رو ببینید متوجه میشید

http://www.shape5.com/demo/index.php?http://www.shape5.com/demo/new_architect/index.php?option=com_content&task=view&id=46&Itemid=105

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...