رفتن به مطلب
poonoodi

تغییر در نحوه ثبت نام و ورود به سایت جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

در حال حاضر کاربر جدید پس از اینکه ایمیل فعال سازی به ایمیلش ارسال شد

میره و رو لینک فعالسازی کلیک میکنه و نتیجه این میشه که به یه صفحه ازسایت هدایت میشه که داخلش نوشته شده :

حساب شما فعال شده و اکنون میتونید وارد شوید

سپس کاربرباید بره دوباره سراغ مازول ورود و ثبت نام و با وارد کردن یوزر و پسورد لاگین کنه

حال من میخواستم یه تغییری بدم و یه کاری بکنم که وقتی لینک فعال سازی کلیک شد مستقیم کاربر وارد سایت بشه و اونم به ادرسی که من پیشنهاد کردم

دوستان راهنمایی کنند چطوری میشه اینکارو انجام داد؟

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تا جایی که من می دونم خود جوملا چنین امکاناتی نداره

شاید افزونه خاصی برای اینکار وجود داشته باشه

کمی صبر کنید شاید دوستان افزونه خاصی رو سراغ داشته باشند و به شما معرفی کنند ( متاسفانه وقت و اگر نه خودم براتون یه جستجوی کامل انجام می دادم)

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

حتما اون صفحه تاييد بايد باز شه چون كد هاي درون اون هست كه وضعيت را فعال مي كنه

يه راه است كه من ايدشو مي دم و اجراش با شما و دوستان:D اين راه كار بر را خودكار وارد نمي كنه. مي بره به صفحه لاگين

شما بيايين تو بخش كد نويسي صفحه تاييد(بخش كد php اونو پيدا كنيد) بعد يه كد ريديركت به صفحه لاگين به اخرش اضافه كنيد

اگر ميخواي كاربر راحت وارد شه مي تونيد فعال سازي پس از عضويت را غيرفعال كني و بعد يه پلاگين هست كه فكر كنم خيلي وقت پيش تو جومينا هم بود. با نصب اون كاربر بعد از عضويت خودكار وارد مي شه

:thankyou:

لینک به ارسال

شما بيايين تو بخش كد نويسي صفحه تاييد(بخش كد php اونو پيدا كنيد) بعد يه كد ريديركت به صفحه لاگين به اخرش اضافه كنيد

اگر ميخواي كاربر راحت وارد شه مي تونيد فعال سازي پس از عضويت را غيرفعال كني و بعد يه پلاگين هست كه فكر كنم خيلي وقت پيش تو جومينا هم بود. با نصب اون كاربر بعد از عضويت خودكار وارد مي شه

مرسی

روش اول که فرمودین خوبه ولی انجامش برا من مشکله و نیاز مند توضیحات بیشتر هستم

اما روش دوم برای من قابل قبول نیست

اینجوری نظارت بر ثبت نام ضعیف میشه و جالب نیست

اما روشی که خودم رفتم و لی به نتیجه مطلوب نرسیدم :

من سعی کردم مازول ثبت نام cb رو داخل این صفحه قرار بدم و شد

اینجوری کاربر تو همون صفحه لاگین میکنه و دیگه دنبال یه ورودی برای ثبت نام نمیچرخه

اما یه مشکل :

مازول ثبت نام فقط در صورتی داخل این صفحه فعال میشه که در مدیریت مازول تمام صفحات انتخاب بشه !

خب مسلما وجود این مازول در تمام صفحات سایت جالب نیست

من هرکاری کردم نشد حتی یه صفحه رو کم کنم

یعنی اگر حتی یه صفحه رو از انتخاب در می اوردم مازول از صفحه هدف ناپدید میشد!

لینک به ارسال

با تشكر

لينك سايت ام داخل امضا است

شما عضو بشين و سپس ايميلي كه از طرف سايت براوتن فرستاده ميشه رو اكي كنيد مياييد تو صفحه اي كه نوشته اكنون حساب شما فعال شده و ميتونيد وارد شويد

اين همان صفحه اي است من ميخام ماژول ثبت نام داخلش باشه تا كاربر گيج نشه حالا بايد چيكار كنه

من تست كردم روي كاربراي تازه كار و فهميدم اونا تو اين صفحه گيج ميشن و نميدونن بايد چيكار كنند

حداقل يكي از دوستان راهنمايي كنه اين جمله كه اينجا نوشته شده (( حساب كاربري شما فعال شده و اكنون ميتونيد وارد شيد )) رو كجا ميشه ويرايش كرد و بجاش يه جمله كاملتر و مفهوم تر گذاشت تا به كاربر دقيقا بگم حالا بايد چيكار كنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...