رفتن به مطلب
alikarimi8

فاصله کم بین خطوط

پست های پیشنهاد شده

سلام آقا من مطالبی رو که رو سایت میذارم واقعا فاصله بین نوشته ها خیلی کمه و واقعا فقط باید با enter به صورت دستی فاصله رو زیاد کنم اگه هم فونت و بزرگتر کنم کلا به هم میریزه و کلمات قاطی میشن .از دوستان با تجربه تقاضای کمک دارم با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام فایل css قالبتون را باز کنید در همان ابتدای فایل نوشته body که جلوش یه سری چیزا نوشته که بین 2 تا کروشه قرار دارد در داخل کروشه کد زیر را بزنید

line-height:20px;

خلاص

لینک به ارسال

با سلام

جناب آقای تهرانی کدی را که فرموده بودید در همون مکان اضافه کردم ولی نتیجه ای نداد

یه کم که به کدها ور رفتم با تغییر این کد در یه تگ body دیگه به نتیجه رسیدم

با تغییر 120% به 180%

line-height:120%;

با تشکر

لینک به ارسال

خوب شما که دمو نداده بودید معمولا فاصله خطوط را با پیکسل مشخص میکنند حالا در قالب شما با درصد مشخص کرده است .

ممنون از اینکه نتیجه را با بقیه به اشتراک گذاشتید

لینک به ارسال

سلام. برای این کار لازم به ویرایش css به صورت دستی نیست.

برای این کار می تونید مراحل زیر را پیش بروید:

1. مطلب را ایجاد کنید

2. خط هایی که می خواهید فاصله ی بینشان را تنظیم کنید را سلکت کنید

3. روی آیکون Edit CSS Style (6uebxhzgx6jmag9xw99.jpg) کلیک کنید . در پنجره باز شده...

4. در قسمت Line height گزینه Value را انتخاب کرده، و واحد اندازه گیزی را انتخاب کنید.

5. فاصله ی مورد نظر را مطابق با واحد انتخاب شده تنظیم کنید.

rvyd3ff7xizw14qsqiz.jpg

روی گزینه Update کلیک کنید. :cool:

لینک به ارسال

اگر این کار را انجام دهید برای هر مطلب باید این کار را جدا جدا انجام دهید این امر موجب صرف وقت اضافی میشه . در حالی که میشه خیلی راحت در خود قالب تغییرش داد کما اینکه دوست عزیزمون هم همین کار را انجام داده اند

لینک به ارسال

اگر این کار را انجام دهید برای هر مطلب باید این کار را جدا جدا انجام دهید این امر موجب صرف وقت اضافی میشه . در حالی که میشه خیلی راحت در خود قالب تغییرش داد کما اینکه دوست عزیزمون هم همین کار را انجام داده اند

موافقم.

ولی این رو گفتم که کاربران و ایشون این رو هم بدونند و اگه خواستند فاصله را تغییر دهند دوباره css را عوض نکنند و تنظیمات قبلیشون عوض بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...