رفتن به مطلب
fcmatoo

کسی با گل بال نیوز کار کردهmod_globalnews

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی با گلپال نیوز کار کرده ؟

من می خواهم این ماژول فقط یک مجموعه خاص را نشان بدهد ،مثلا اخبار علمی ،

ولی هر کاری کردم نشد ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

عنوان سوالتون صحیح نیست، سعی کنید خلاصه ی درخواست رو در عنوان تاپیک جای بدید که استقبال بیشتری بشه...

اما

در گلوبال نیوز فراخوانی محتوا از دو طریق شناسه ی مجموعه و شناسه ی بخش قابل انجام هست. بدیهی است که شما باید شناسه ی مجموعه ی مورد نظرتون رو در پارامترهای ماژول ، فیلد "مجموعه ها" وارد کرده و از طریق آیتم "دریافت خبر بر اساس" > مجموعه را انتخاب کنید.

ماژول پارسا گلوبال نیوز+آموزش و کدهای آماده:

http://forum.joomina.ir/thread-4255.html?highlight=%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7+%DA%AF%D9%84%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84+%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2

یاعلی

لینک به ارسال

بله

توانشتم درست کنم

حالا یک مشکل دیگه دارم

http://fdmi-samacollege.ir/

من می خواهم در قسمت نمایش اخبار ( اخبار فرهنگی - ورزشی و دانشجویی )

اندازه یوزرها درست باشد مثلا همه باشد 300 دیگر هی بالا و پایین نرود

به نظر شما باید چه کار کنم

البته خود ماژول یک قسمت داره به عنوان اندازه ماژول و من گذاشتم 300 ولی کامل درست نشد .

لینک به ارسال

اندازه یوزرها درست باشد مثلا همه باشد 300 دیگر هی بالا و پایین نرود

به نظر شما باید چه کار کنم

البته خود ماژول یک قسمت داره به عنوان اندازه ماژول و من گذاشتم 300 ولی کامل درست نشد .

متوجه ی مفهوم درخوست شما نمی شم! یعنی چی اندازه ی یوزرها !!؟

اگر منظورتون ابعاد کادر نمایش خبر یا تعداد کاراکترها ست؟ باید تنظیمات مربوط به " ارتفاع جعبه ی نمایش گروه خبری " بر اساس پیکسل تنظیم کنید، ضمن اینکه باید تعداد کاراکترهای متن خبر رو در آیتم " محدودیت متن خبر " به تعدادی تنظیم کنید که از جعبه ی متن خبر بیرون نزنه...

چند مطلب دیگه:

1- چرا از کدهای آماده ای که در صفحه ی مربوطه موجوده استفاده نمی کنید؟ هم شیک تره هم بدون اشکال - سعی کنید از یکی از کدهای موجود استفاده کنید.

2- قالب سایت شما راست چین نیست، همین امر باعث زشتی چینیش ماژول ها و منو ها شده! این مورد رو حتما اصلاح کنید تا سایتتون دیدنی بشه...

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...