رفتن به مطلب
fcmatoo

افزونه پرسش و پاسخ ( تیکت دهی )

پست های پیشنهاد شده

دوستان

من می دانم درباره این مسئله بسیار صحبت شده ، اما ...

من برای یک مدرسه می خواهم یک سیستم پرسش و پاسخ راه بیاندازم

به این ترتیب که اولیا دانش آموز در سایت عضو بشوند ، و با نام کاربری و پسورد خود وارد سایت بشوند

و بتوانند با نام خود با معلمین و مدیران مدرسه ارتباط برقرا کنند ، و زمانی که معلم یا هر کس دیگری جواب سوال او را می دهد اولیا بتواند فقط جواب سوال خود را در پنل خود دریافت کند .

دقیقا مثل یک سایت برای فروش هاست ،

مثل سایت میهن وب هاست ، که به عنوان مثال من با نام کاربری و پسور خود وارد سایت می شوم ، و به بخش پشتیبانی می روم ، موضوع خود را انتخاب می کنم ، مثلا دامین ، بعدش ، پیغام خود را می گذارم ، و زمانی که مدیر سایت جواب می دهد ، باز در همین بخش پشتیبانی جواب خود را می گیرم ،

دقیقا چیزی شبیه به این ،

حالا من کامپوننت پشتیبانی و تیکت دهی جوملا Huru Helpdesk

را نصب کردم ، ولی زمانی که می خواهم وارد کامپوننت شوم ، پیغام می دهد ،شما مجاز به مشاهده این منبع نیستید.

این علتش چیست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 - شما باید دپارتمان هایی رو مشخص کنید ... یعنی مشخص کنید که مثلا کاربر X مسئول بخش U باشه .. بعد کاربر X میتونه هر تیکتی که برای بخش Uرو مشاهده کنه و پاسخ بده ...

2 - کاربرانی که عضو سایت هستن رو باید از طریق قسمت user این کامپونت به عنوان user معرفی کرد (شما توی این بخش (user) میتونید هر کاربری که خواستین بهش سطح دسترسی بدین مثلا کاربر ، مدیر ، پاسخگو )

در ضمن این کامپوننت یک پلاگین رو هم داره که به طور اتومات کاربرانی که ثبت نام میکنن رو خودش بهشون سطح دسترسی user میده ...

من این کامپوننت رو دو هفته پیش تست کردم و برای خودم نسبت به نیازم ترجمه اش رو تغییراتی دادم هیچ مشکلی نداشت و با رعایت این نکات کاملا درسته و ایمیل هم ارسال میشه هم به کاربر هم به پاسخگو..

لینک به ارسال

من متوجه نشدم

آیا اقزونه ای وجود دراد ؟ یا نه ؟

البته من افزونه وارز maqmahelpdesk را دارم

آیا با همین می شود کار کرد ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما باید این پلاگین رو دانلود کنید

بعد نصب و فعالش کنید .. حالا تمامی کاربرانی که توی سایت شما هستن سطح دسترسیشون توی Huru Helpdesk میشه user .. یعنی هم میتونن تیکت ارسال کنند و هم میتونن تیکت هایی که ارسال کردن و جواب گرفتن رو مشاهده کنند.

حالا شما باید از قسمت departement این کامپوننت بخش های مختلف رو مشخص کنید و برای هر بخش کاربری رو به عنوان پاسخگو مشخص کنید ...

حالا کاربرا وارد سایت شما شده و میتونند تیکت رو به بخش مربوطه ارسال کنند و مسئول اون بخش میتونه پاسخ کاربر رو بده ...

البته من افزونه وارز maqmahelpdesk را دارم

من با این افزونه کار نکردم و چون وارز هم هست نمیشه توی انجمن جومینا در مورد بحث کرد اما افزونه Huru Helpdesk به نظر من هم کامله هم فارسی...

اگه باز مشکلی داشتین از قسمت اصلی کامپوننت (از administrator) عکس بگیرید بزارید تا من از روی عکس بگم که وارد چه بخش هایی بشید و تنظیم کنید..

لینک به ارسال

دوستان من افزونه تیکت huruhelpdesk که در پارس جوم است را دانلود کردم

ولی با این افونه مشکل دارم

آن هم اینکه

من

وارد پنل کاربری سایت می شوم ، بعد منو کامپوننت ها بر روی گزینه تیکت دهی و پشیتبان کلیک می کنم و بعدش

کنترل پنل سایت بر می گردد و یک پیغام می دهد ، شما مجاز به مشاهده این منبع نیستید.

مشکل از کجاست ؟

خیلی واجب است

لینک به ارسال

هنوز مشکل من حل نشد

هنوط نتوانستم افزونه ای خوب پیدا کنم

البته من آر اس تیکت را از سایت سافت آرچیو دانلود کردم ولی به کارم نمی اید اصلا آن چیزی که من می خواستم نبود

یکی از دوستان افزونه livezilla را به من معرفی کرد

کسی می داند این افزونه چه خصوصیاتی دارد

آیا با آن چیزی که من می خواهم مطابقت دارد؟

یا از چیز دیگری استفاده کنم ؟

کمک:huh::s:1::sleepy::-/:(:at:

لینک به ارسال
دوستان من افزونه تیکت huruhelpdesk که در پارس جوم است را دانلود کردم

ولی با این افونه مشکل دارم

سلام دوست عزیز

من این افزونه رو نصب کردم مشکلی نداشت

شما دو پلاگین همراه این افزونه رو هم نصب کردید؟

دوباره نصب و حذف کنید کامپوننت رو

شما گفتید که هیچ کاری بعد از نصب این کامپوننت نمی تونید انجام بدید؟

حتی ارسال یه مطلب !

سطح دسترسی شما تو سایت چیه؟

مدیر سایت یا ادمین؟

-------------------

این آخری رو خودم فهمیدم ادمین هستید

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه خواستین اطلاعات ورود به مدیریت جوملا و لینک دانلود افزونه رو به من بدین تا براتون نصب کنم ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...