رفتن به مطلب
dr_heros

اشکال در هماهنگی پلاگین و منوی آکوردیونی

پست های پیشنهاد شده

دوستان من در یکی از سایت هایی که طراحی کرده ام !!

منوی آکوردیون استفاده کرده ام اول یک مشکلی داشتم که :

در منوی اصلی زیر منو هایی وجود داشت مجدد این زیر منو ها زیر منوهای دیگری داشتند !!

که منوی آکوردیون وقتی مثلا: منوی محصولات را باز میکردیم و وقتی زیر منوی محصولات هنری را میزدیم باز هم زیر منو داشت که نمونه ها را نمایش میداد و پس از کلیک مطلب مربوطه باز میشد !!

مشکل این بود که منوی آکوردین را هر کاری کردم نشد که به 3 حالت باشد حالت اصلی حالت دوم و حالت سوم!! یعنی وقتی زیر منو ها را مشاهده میکردیم و منو های زیرین آنها نمایش داده می شد همه یک رنگ بود و کاربر نمی فهمید که چی به چی هست !!

متاسفانه نتوانستم حل کنم مجبور شدم منو ها ی سومی را حذف کنم در واقع 2 حالت منو هست. :huh:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا مشکل حاظر : :-/

من برای تصاویر و محصولات شرکت از پلاگین استفاده کردم که در لینک زیر میتوانید نمونه آن را ببینید

http://shanekoob.ir/%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C/%D8%A2%D9%84%D8%A8%D9%88%D9%852.html

نمی دانم چرا این پلاگین باعث مشود که همه منو های سایت باز شده نمایش داده میشود :-/

لطفا راهنمائی فرمائید که چکار کنم اعصابم را به هم ریخته است...

سایت مذکور: شانه کوب

http://www.shanekoob.ir

با سپاس فراوان از دوستان

ببخشید اصلا متوجه نشدم که چرا تو جوملا 1.6 این مطرح کردم جوملای سایت شانه کوب 1.5 هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دلیل این اتفاق تداخل این دو افزونه هستش

چون هر دو تا از جی کوئری استفاده می کنن

بارها هم در این باره و روش های رفع اون صحبت شده

کافیه کمی بگردی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...