رفتن به مطلب
wwe

مشكل copy و paste در انجمن ساز mybb

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشيد من از انجمن ساز mybb استفاده ميكنم ولي تو اين انجمن نميشه مثلآ يك عكس رو پيست كرد و فقط ميتونيم اونو پيوست كنيم ميخواستم بدونم راهي هست كه بشه به كاربران اين انجمن ساز اجازه ي پيست تصاوير رو داد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به خاطر ادیتور شماست

منظورتون این هست که بدون استفاده از ابزار ادیتور که مخصوص قرار دادن عکس هست کاربرانتون برم رو یه عکس و کپی کنن و بیان تو ادیتور پیستش کنن؟

اگر منظورتون رو درست متوجه شدم بهتره از همون ابزار ادیتور که مربوط به قرار دادن عکس هست استفاده کنید و اگر کاربرانتون متوجه این امر نیستند که بعید می دونم یک جا نحوه قرار دادن عکس توسط ادیتور رو آموزش بدید بهشون...

پیروز باشید

لینک به ارسال

خيلي ممنون بله منظورم همين بود يعني هيچ راهي نيست كه بشه عكسو از يه سايت كپي كرد و تو اديتور پيستش كرد يا اين كه يه اديتور ديگه كه اين قابليت رو داره بهش نصب كرد؟

لینک به ارسال

با سلام

خیر دوست عزیز من که تا حالا برای مای بی بی چنین امکانی رو ندیدم

اگه راهشو پیدا کردید ممنون میشم برای من هم بفرستید تا رو ادیتور فروم جومینا هم اضافه کنم

یا علی

لینک به ارسال

راهش اینه که شما HTML را در انجمن‌های خودتان فعال کنید و از یک ادیتور دیگه استفاده کنید. مثلا tinyMCE

تنها راهش همینه.

لینک به ارسال

خوب ببخشيد اين اديتوري كه گفتيد رو از كجا دانلود كنم

لینک به ارسال

در سایت اصلی پشتیبان Mybb عبارت WYSIWYG را جستجو کنید و از بین نتایج یکی را انتخاب کنید.

معمولا نصبش به راحتی پلاگین‌های دیگر این سامانه نیست. در ضمن اکثرا هنوز با 1.6 هماهنگ نشده‌اند.

لینک به ارسال

با سلام

به احتمال زیاد به مشکل برخواهید خورد ...!

تا جایی که اطلاع دارم در مواردی بخوبی کار نمیکنه و مشکل ساز میشه !

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام

عُرف در گرفتن اطلاعات سیستم BBCode هست!

کلا گرفتن اطلاعات از طریق html توصیه نمی شه. بعضی دلیلشو مسائل امنیتی هم می دونن و...

اگر مطلب html دارید و می خواهید BBCode کنید، در گوگل html 2 bbcode رو سرچ کنید. نتایج خوبی بدست میاورید! سایت هایی برای این کار هستند!

یا حــــــق

لینک به ارسال

با سلام

به احتمال زیاد به مشکل برخواهید خورد ...!

تا جایی که اطلاع دارم در مواردی بخوبی کار نمیکنه و مشکل ساز میشه !

موفق باشید

یا علی

تایید میشه. توی انجمن های mybbiran یک ادیتور پیشرفته مثل ادیتور وی بولیتن معرفی شده که یک تاپیک بیان اشکالات داره n صفحه پیش رفته! یک مشکل اصلیش اینه که باید HTML را فعال کنی که خودش یه حفره امنیتی بزرگه اندازه حفره لایه اوزون. یک مشکل دیگه که تو صفحه های بعدی دیدم این بود که یه بنده خدایی نصب کرده بود و انجمنش صد و شصت صفحه تاپیک جدید بعد از نصب داشت. بعد ادیتوره اعصابشو خط خطی کرده بود مجبور بود برش داره. مشکل اصلی اینجا بود که تمام پست های جدید بعد از برداشتن ادیتور بصورت کد اچ تی ام ال نمایش داده میشد یعنی شما نوشته ها رو با تگ میبینی.

البته این ادیتوری که آقای بختیاری معرفی کرده اینجوری که من دیدم همون tinymce معروفه که ادیتور رایگان و خوبیه و گفته شده که به فعال کردن html نیازی نداره. باید نصبش کنم تو لوکال ببینم چجوریه اگه خوب بود خبرش را میدهم. :dodgy:

سلام

عُرف در گرفتن اطلاعات سیستم BBCode هست!

کلا گرفتن اطلاعات از طریق html توصیه نمی شه. بعضی دلیلشو مسائل امنیتی هم می دونن و...

اگر مطلب html دارید و می خواهید BBCode کنید، در گوگل html 2 bbcode رو سرچ کنید. نتایج خوبی بدست میاورید! سایت هایی برای این کار هستند!

یا حــــــق

من یک جاهایی خوندم نسخه دو مای بی بی که قراره نمیدونم کی منتشر بشه به احتمال قوی یک ادیتور پیشرفته مثل وی بولیتن خواهد داشت که نیاز به فعال کردن html نداره. بهترین کار اینه که صبر کنیم ببینیم نسخه جدید آیا این ادیتور را اضافه میکنه یا نه!

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...