رفتن به مطلب
hosseinrasouli

مشکل دانلود در jdownload

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مهندسین

من این کامپوننت را نصب کردم در آپلود فایلد ها هیچ مشکلی نداره . هر فایلی با انواع پسوند ها را در پوشه downloads که میسازه آپلودمیکنه ولی در هنگام دانلود تمام فایل ها به صورت یک فایل php دانلود میشه

مثلا اگه فایلم proje.zip f با حجم 20 مگ باشه در موقع دانلود همون فایل به صورت index.php با حجم 20 مگ دانلود میشه . ولی وقتی پسوندش رو تغییر میدی درست میشه.

هرکی میدونه کمک کنه . خیلی حیاتیه :huh::huh::huh::s:(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت مهندسین

من این کامپوننت را نصب کردم در آپلود فایلد ها هیچ مشکلی نداره . هر فایلی با انواع پسوند ها را در پوشه downloads که میسازه آپلودمیکنه ولی در هنگام دانلود تمام فایل ها به صورت یک فایل php دانلود میشه

مثلا اگه فایلم proje.zip f با حجم 20 مگ باشه در موقع دانلود همون فایل به صورت index.php با حجم 20 مگ دانلود میشه . ولی وقتی پسوندش رو تغییر میدی درست میشه.

هرکی میدونه کمک کنه . خیلی حیاتیه :huh::huh::huh::s:(

در صورتی که از دانلود منیجر استفده می کنید به این صورت میشه.

لینک به ارسال

با سلام

بله میتونه ایراد از تداخل مرورگر با برنامه دانلود منیجر باشه

اگه از IDM برای مدیریت دانلود استفاده میکنید ، میتونید براش یه کلید اجبار تعریف کنید

از منوی Downloads گزینه Options رو انتخاب کنید در انتهای کادر باز شده روی دکمه Keys کلیک کنید گزینه Use the following key(s) to force downloading with IDM for any links رو تیک بزنید و از 4 چک باکسی که در زیرش قرار داره یک یا چند مورد رو انتخاب کنید . مثلا من کلید Insert رو انتخاب کردم

حالا هر وقت خواستید لینکی را دانلود کنید قبلش دکمه Insert را پایین نگه دارید و رها نکنید و بعد روی لینک کلیک کنید تا زمانی که کادر درخواست ذخیره ظاهر میشه بعدش میتونید دکمه را رها کنید و روی Start Download کلیک کنید

البته توضیحات بالا شاید چندان ربطی به جوملا نداشته باشه ولی چون خودمم مشابه این مورد رو برای دانلود افزونه ها زیاد دیدم اینجا گفتم تا شاید بقیه هم کارشون راه بیفته و به دردشون بخوره

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...