رفتن به مطلب
دفاعی

کامپوننت فارسی درج نظرات برای جوملا 1.6 و 1.7 udjacomments

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

یکی از نیازهای هر وب سایت ایجاد سیستم دریافت نظرات کاربران می باشد که به مدیر سایت کمک می کند تا با مطالعه نظرات کاربران سایت خود را مدیریت کند

برای نسخه 1.5 جوملا کامپوننت پرقدرت جی کامنت این نیاز رو برطرف کرده بود

اما باتوجه به اینکه نسخه 1.7 جوملا بصورت پایدار منتشر شده در این تاپیک قصد معرفی یک کامپوننت برای درج نظرات کاربران که فارسی سازیش رو انجام دادم بهتون معرفی کنم که با نسخه های 1.6 و 1.7 جوملا سازگاری داره

بهمراه این کامپوننت یک ماژول و یک پلاگین هم نصب می شود که برای نمایش نظرات در سایت باید ابتدا پلاگین مربوطه را فعال کنید

برخی از امکانات افزونه :

1-امکان پاسخ دادن به نظرات دیگر کاربران

2-اجباری یا اختیاری کردن تکمیل فیلدها

3-سیستم ضد اسپم

4-تعریف کلمات،ایمیلها و آی پی های ممنوعه

5-سیستم ضد ربات ReCaptcha

6-امکان تعیین آواتار برای هر کاربر

7-صفحه بندی نظرات (درصورتیکه تعداد نظرات زیاد شوند)

و ....

این کامپوننت یکی از کامپوننت های پرطرفدار در جوملای جهانی هستش jed_status_popular.png

دموی افزونه

توضیحات سایت سازنده

دانلود از سرور سازنده

دانلود از سرور جومینا

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقا من این را نصب کردم اما مشکل داره

برام وقتی فارسی مینویسم؟؟؟؟؟؟؟؟میذاره

چیکار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

جهت رفع مشکل علامت سوال افزونه ها بارها در انجمن بحث شده و اسکریپتی هم در سایت جومینا منتشر شده... (با کمی جستجو به نتیجه خواهید رسید)

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

با تشکر از جناب دفاعی کامپوننت ترجمه شده چند اشکال دارد که امیدوارم آنها را هم برطرف کنید

1- در قالب های با عرض زیاد چند اظهار نظر به طور افقی کنار هم قرار می گیرد که باعث نا مرتب شدن مطالب می شود

2- هنگام کلیک روی پاسخ به یادداشت عبارت MOD_UDJACOMMENTS_REPLY_TO_COMMENT نوشته شد که به نظر می رسد ترجمه نشده است

7w93pfg0iezdm416mol2.jpg

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز ممنون از توجه شما

در مورد 1- باید بگم سی اس اس های افزونه باید ویرایش بشه که من تو قالب خودم مشکلی ندیدم و انشائ الله برای قالب های عریض بهینه میشه

در مورد 2 - احتمالا در ترجمه به اشتباه یکی از علامت ها مثلا = یا " پاک شدن

تو فایل زبان افزونه عبارت MOD_UDJACOMMENTS_REPLY_TO_COMMENT رو جستجو کنید و در صورت حذف علائم گفته شده آن را تصحیح کنید تا مشکل برطرف شود

لینک به ارسال

با سپاس از زحمات شما سیستم کپچا رو چطور میشه فعال کرد لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

فقط میمونه 2 تا نکته دیگه راستش من کمی گیج شدم فایل ترجمه رو از کجا میتونم اصلاح کنم منظورم قسمتی که تو سایت به نمایش در میاد نه قسمت مدیریتی

برای مثال پس از ارسال پیام پیغام میگه که نظر شما با موفقیت ثبت شد . در حالی که من میخوام قید بشه که نظر پس از تایید مدیریت به نمایش در میاد و یا به جای نظر از واژه دیدگاه استفاده کنم اما هر چی گشتم پیدا نکردم و نکته دوم اینکه css اصلی خود

این برنامه رو از کجا میشه اصلاح کرد منظورم تغییر فونت یا راست چین کردن فیلدها

ببخشید یه نکته یادم رفت من از جوملا 7 استفاده میکنم و نکته دیگه من نمیتونم کامنتها ی ارسالی رو حذف کنم فقط امکان از انتشار خارج کردن هست لطفا راهنمای یبفرمایید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز css افزونه داخل پوشه خود افزونست

فایل های ترجمه هم همینطور

با کمی دقت می تونید پیداشون کنید

لینک به ارسال

سلام

هنگامی که برای یک پست نظری ارسال نشده پایینش به این شکل میاد

PLG_UDJACOMMENTS_COMMENTS

ولی بعد از اینکه نظر ارسال می شه می نویسه نظر

من PLG_UDJACOMMENTS_COMMENTS رو در پوشه ی پلاگین پیدا کردم هیچ مشکلی نداره

ممنون می شم کمکم کنید

لینک به ارسال

دوستان واقعا ممنونم از تلاش بي وقفه شما، جدا خيلي زحمت ميكشيد.

من يك سوال كوچيك داشتم، اين كامپوننت رو به درستي نصب كردم و همه چيز 100% درسته فقط هر جايي يك چيزي نوشتم، قسمت نظر دهيد رو ميذاره زيرش!!! تو قسمت قوانين، درباره ما و هر جايي كه يك article د رست كردم اين فيلد نظر بدهيد زيرش ظاهر ميشه. چطوري اون رو از اين قسمت ها بردارم؟؟ درضمن تمام article هاي من uncategorised هستند

دوستان واقعا ممنونم از تلاش بي وقفه شما، جدا خيلي زحمت ميكشيد.

من يك سوال كوچيك داشتم، اين كامپوننت رو به درستي نصب كردم و همه چيز 100% درسته فقط هر جايي يك چيزي نوشتم، قسمت نظر دهيد رو ميذاره زيرش!!! تو قسمت قوانين، درباره ما و هر جايي كه يك article د رست كردم اين فيلد نظر بدهيد زيرش ظاهر ميشه. چطوري اون رو از اين قسمت ها بردارم؟؟ درضمن تمام article هاي من uncategorised هستند

دوستان من خودم جواب سوالم رو پيدا كردم:afro: براي اينكه تمام article هامون uncategorised باشن و اين فيلد نظر دهيد زير همه article هامون ظاهر نشه ميتونيم يك category ديگه بسازيم و اسمش رو مثلا abc بذاريم. بعدش اون article هايي كه نميخواهيم در زيرش اين فيلد ظاهر بشه رو تحت اون category abc ميذاريم. خب ديگه مشكلم حل شد:thankyou:

لینک به ارسال
سلام

هنگامی که برای یک پست نظری ارسال نشده پایینش به این شکل میاد

PLG_UDJACOMMENTS_COMMENTS

ولی بعد از اینکه نظر ارسال می شه می نویسه نظر

من PLG_UDJACOMMENTS_COMMENTS رو در پوشه ی پلاگین پیدا کردم هیچ مشکلی نداره

ممنون می شم کمکم کنید

دوستان واسه این مشکل راه حلی ندارند؟

کماکان نتونستم حل کنم :(

لینک به ارسال

دوست عزیز تو پوشه زبان(language\fa-IR) خود جوملا فایل fa-ir.ini رو باز کنید و در انتهای اون خط زیر رو اضافه کنید.

PLG_UDJACOMMENTS_COMMENTS=ارسال نظر

انشالله حل میشه.

لینک به ارسال

سلام دوستان

من این افزونه خوب رو نصب کردم . کمی ترجمه اش مشکل داشت بعضی از فایل هاش رو ادیت کردم و در کل مشکل خاصی نداشت

فقط من زمانی که روی لوکال هاست ReCaptcha رو فعال کردم با کلید هایی که از گوگل گرفته بودم خیلی خوب کار کرد مشکلی نبود اما زمانی که بردمش روی سرور خطای زیر رو میده :

[align=left]

Could not open socket

[/align]

هر چند بار که فعال و غیر فعال کردم و کلید مجدد از گوگل براش گرفتم باز هم درست نشد

اگر دوستان کسی در رابطه اطلاعاتی داره که می تونه مشکل منو حل کنه ممنون میشم مطرح کنه

متاسفانه از اونجایی که مشکل روی یک وب سایت فعاله نمی تونم دوباره فعالش کنم و لینک بدم ارور رو مشاهده کنید . ضایع است :D

لینک به ارسال

اینو دیدم ولی زیاد متوجه نشدم چکار باید انجام بدم

من از اسکریپت مستقیم استفاده نمی کنه که بتونم آی پی سرور رو بهش بدم من فقط دو تا کلیدی که از گوگل میگیرم رو توی تنظیمات کامپوننت قرار میدم

DNS های سایت ظاهرا مشکلی نداره و راحت سایت باز میشه . اگر مشکل تخصصی ای داره من نمی دونم

امکان هست بیشتر توضیح بدید ؟

لینک به ارسال

شما اینکار انجام بده ببین درست میشه

فایل recaptchalib.php رو باز کن

حالا کد زیر را

$recaptcha_verify_server = 'api-verify.recaptcha.net';

با این کد جایگزین کن

$recaptcha_verify_server = '128.2.186.116';

اگر کار نکرد این کد رو هم امتحان کنید

dig +trace api-verify.recaptcha.net 

یا علی

لینک به ارسال

یک سوال دیگه این آواتار واسه کاربران مهمان که پیش فرضه اما واسه اعضا سایت چطور واسه هر کس آواتار خودش رو نشون بده ؟

لینک به ارسال

اگه به gravatar متصل باشه هر کاربر باید توی gravatar یه اکانت با یه آواتار مخصوص به خودش داشته باشه.

یاعلی./

لینک به ارسال

این افزونه ادیتور نداره . واسه جوملا 2.5 من جست و جو کردم همچنین پلاگینی که ادیتور خوب هم داشته باشه نیست . میشه به همین افزونه ادیتور اضافه کرد ؟

کسی می دونه چطور ؟

در ضمن افزونه joocomments رو هم دیدم این از اون خیلی بهتره فقط مشکلش همون ادیتوره

لینک به ارسال

سلام

مهرداد جان بهترین افزونه نظردهی برای جوملا جی کامنته که ادیتور هم داره

نسخه سازگار با جوملا 2.5 و نسخه فارسیش رو از سایت جومینا می تونی براحتی دانلود کنی

البته تو انجمن هم هست تو بخش کامپوننت های فارسی شده جوملا 2.5

یا علی

لینک به ارسال

سلام لطفا یک برنامه ای معرفی کنید که فارسی باشه و اتوماتیک همچنین توضیحات روش نصب و فعال سازی هم داشته باشه و با قالب من ست بشه

سایت مورد نظر : zahrai.a-w.ir

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر این افزونه رو خواستارید این افزونه پارسی شده می باشد

اگر افزونه ی دیگری می خواهید در خواست خودتون رو + نام افزونه در تایپیک جدید بدید!(قبل از ارسال درخواستی کلید واژه مربوز به در خواست خودتون رو جست و جو کنید)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...