رفتن به مطلب
MehryarS

مشکل عجیب قالب آرتیستیر با IE

پست های پیشنهاد شده

من یک قالب طراحی کردم با IE و مثل همیشه فارسی سازی کردم اما یک اتفاق عجیب افتاده موقعیت های Left و Content رو نمیشناسه.

گفتم شاید ایراد از فارسی سازی باشه قالب رو فارسی سازی نشده هم استفاده کردم باز هم همون اتفاق افتاد لطفا کمک کنید من خیلی فوری نیاز به این قالب دارم.

وب سایت: www.TehranOpen2011.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از کدام نسخه ارتیستر استفاده کردید ؟

به نظر من از نسخه 2.5 استفاده کنید و با آموزش جومینا فارسی سازی کنید !

اگر از نسخه سه این نرم افزار استفاده میکنید از نرم افزار اینترپرایس برای فارسی سازی استفاده کنید البته بصورت لاتین بنویسید و جستجو کنید !

لینک به ارسال

اتفاقا از 2.5 استفاده کردم، آخه مشکل از فارسی سازی نسیت من فارسی نشدش رو هم نصب کردم مشکل داره

لینک به ارسال

خوب حتما در هنگام طراحی کامل طراحی نشده و یکی دیگه طراحی کنید و اگر با این نرم افزار همین مشکل موجود بود خوب حتما مشکل داره !

شاید هم دوستان با بررسی قالب بتونند حل کنند ولی راحترین راه ساخت دوباره قالب است چون کدهای ارتیستر خیلی زیاده !

لینک به ارسال

جناب گنجی من فکر می کنم مشکل از خود جوملاست چون الآن یکی از قالب هایی که قبلا ساخته بودم و مطمئن بودم سالم هست نصب کردم همین جوری شد. کسی می تونه کاری کنه؟؟؟؟

لینک به ارسال

نه از Word کپی می کنم مثل همیشه

اول مطالب رو کپی کنید توی برنامه notepad ویندوز بعد از اونجا کپی کنید توی سایت ببینید مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

نه از Word کپی می کنم مثل همیشه

اول مطالب رو کپی کنید توی برنامه notepad ویندوز بعد از اونجا کپی کنید توی سایت ببینید مشکلتون حل میشه

استاد شما یک tp بگیری می بینی که مشکل از مطالب نیست مشکل از اینه که IE موقعیت ها رو نمی بینه

لینک به ارسال

دوستان مجبور شدم جوملا رو پاک کنم دوباره نصب کنم و جالب اینجاست که ای دفعه یا اینکه همون قالب به همراه همون افزونه ها رو نصب کردم ولی ایندفعه سالم هست.

باز هم از همه ممنون هستم که تلاش خودشون رو کردن تا من رو راهنمایی کنن!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...