رفتن به مطلب
mastermind2008

تداخل سیستم کوتاه کننده لینک با جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سیستم کوتاه کننده ی لینک ( ساب دامین دهی ) Yourl یکی از قوی ترین و معتبرترین این سیستم هاست که بصورت اوپن سورس ارائه شده . ولی مشکلش اینه که باید در شاخه اصلی سایت نصب باشه تا ساب دامین های مستقیم تولید کنه . این سیستم بعد از نصب یک فایل .htaccess تولید می کنه که در صورتی که شما mode rewrite را در جوملا فعال کرده باشید روی فایل .htaccess جوملا ذخیره میشه . من یکبار همین طوری نصبش کردم ولی آدرسهای کوتاهی که میداد را وقتی وارد می کردم با ارور 404 جوملا مواجه می شدم . در ضمن وقتی آدرس پوشه ی مدیریت رو میزدم من رو به صفحه ی اصلی می برد . خلاصه با پاک کردن .htaccess از روی هاست و آپلود مجدد اون از نسخه ی اصلی جوملا مشکل رفع شد ولی خوب این اسکریپت هم از کار افتاد . حالا می خواستم از اساتید فن بپرسم راهی نیست که بشه این دوتا سیستم رو به صورت صحیح و سالم در کنار هم داشت ؟

در ضمن اسکریپت Yourl در سایت سورس فورجه قابل دانلوده که به دلیل تحریم ایران فعلا برای ما دانلودش مقدور نیست به همین خاطر من آخرین نسخه ی اون رو ضمیمه می کنم .

اسکریپت کوتاه کننده ی لینک فوق العاده 1.5 Yourl

دانلود با حجم 1.06 مگابایت از مدیافایر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول اینکه لطف کن فایل رو فقط در اپلودسنتر جومینا اپلود و بذار تو انجمن

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13172863691.zip

در مورد کوتاه کردن ادرس هم کلی افزونه ریز و درشت واسه اینکار هست مثل acesef که با جوملا هماهنگه

این اسکریپت که شما گفتین باید با جوملا هماهنگ بشه که با وجود اون همه افزونه sef فک نمی کنم به زحمتش بیارزه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...