رفتن به مطلب
net_vahid

مشکل در وارد کردن دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام کاربران و دوستان عزیزم

من یه سایتی رو درست کردم و دیتابیسش رو خروجی گرفتم ، حالا میخوام دیتابیس رو سایت جدید منتقل کنم ، جوملا رو نصب کردم ، تمامی کامپونت ها ، ماژول ها ، پلاگین ها رو هم روی جوملای جدید نصب کردم و روت رو هم جدا بک آپ گرفتم ! تمام تنظیمات رو به صورت پیشفرض انجام دادم ، حالا موقع import کردن این بک آپ به مشکل بر میخوره که من براتون میذارم

3.jpg

ا:thankyou:

راستی یادم رفت بگم ، با akeeba نمیشه بک آپ گرفت ، چون سایت فارسی شو با akeeba نصب کردم ، بعد دیتابیس ها هم نام هستن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.....

از این روش استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه....

شما فایل sql رو باز کنید و کدهای sql رو copy کنید ، و سپس در mysql در database مورد نظر در تب SQL کد های copy شده را paste کنید و سپس ذخیره کنید....

با تشکر

لینک به ارسال

سلام.....

از این روش استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه....

شما فایل sql رو باز کنید و کدهای sql رو copy کنید ، و سپس در mysql در database مورد نظر در تب SQL کد های copy شده را paste کنید و سپس ذخیره کنید....

با تشکر

با تشکر از شما دوست عزیز این کار رو انجام دادم مشکل حل نشد ؛ الان روشی که آقای تهرانی دادن دارن امتحان میکنم

Line Var log path : مسیر فایل log در سرور

Line Var tmp path : مسیر فایل tmp در سرور

Line User Var : شناسه کاربری دیتابیس در هاست

Line Var db : نام دیتابیس جدید در هاست

Line Var password : پسورد کاربری دیتابیس در هاست

..............................................................................

با تشکر آقای تهرانی دیتابیس رو طبق آموزشی که داده بودید خروجی گرفتم و طبق همون آموزش وارد کردم و موفقانه انجام شد

توی فایل configuration.php تنظیمات بالا رو باید انجام بدم

میشه راهنمایی کنید مسیر فایل log در سرور و مسیر فایل tmp در سرور رو چه طور باید پیدا کنم ؟

var $log_path = 'J:/wamp/www/Last/installation/../logs

var $tmp_path = 'J:/wamp/www/Last/installation/../tmp';

فکر کنم همینا باشن ، خوب اینا رو باید به چی تغییر بدم

لینک به ارسال

وقتی یک مطلب جدید تو سایتی که به این روش آپلود کردم وارد کردم سایت قدیمی دیگه بالا نیومد !!!!!:(

مینویسه مشکل برقراری با دیتابیس وجود دارد

لینک به ارسال

سلام

یعنی مطلب جدید رو حذف کنید سایت دوباره بالا میاد؟

یه بار دیتابیس تون رو repair کنید

لینک به ارسال

امتحان نکردم کلا پاک کردم

اعصابم رو خورد کرد

یه دامین دیگه ثبت کردم ، همون بک آپی که با akeeba بود رو تو یه هاست جدید آپلود کنم ببینم چی میشه

درود

من بک آپی رو که از akeeba داشتم رو اصلا بردم تو یه هاست دیگه آپلود کردم ، نصب هم کردم ، مشکلی در نصب پیش نیومد و خیلی راحت نصب شد ، ولی سایت بالا نمیاد و ارور Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL رو میده !

دیگه دارم دیوونه میشم ، برای محض اطمینان همین بک آپ رو تو لوکال نصب کردم ، نصب شد و سایتم بالا اومد

حالا به نظرتون کجا مشکل داره ؟

مشکل من حالا دقیقا شبیه این تاپیک شده

http://forum.joomina.ir/thread-7475.html

لینک به ارسال

با سلام

در حال حاضر مشکل شما دیتابیستون و احتمال قوی تر ست نشدن درست اطلاعات در فایل کانفیگ هست...

در خصوص مشکل شما (همان پیام خطایی که نوشتید) خیلی در انجمن بحث شده کمی جستجو کنید و راه کارها رو بررسی...

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

با سلام

در حال حاضر مشکل شما دیتابیستون و احتمال قوی تر ست نشدن درست اطلاعات در فایل کانفیگ هست...

در خصوص مشکل شما (همان پیام خطایی که نوشتید) خیلی در انجمن بحث شده کمی جستجو کنید و راه کارها رو بررسی...

با آرزوی موفقیت

با سلام

وقتی روی ساب دامین نصب میکنم این مشکل پیش میاد ، الان تو روت اصلی سایت با یه دامین دیگه ثبت کردم مشکلی نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...