رفتن به مطلب
armin121

مشکل تکرار ماژول در صفحات مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من ماژول خبری پارسا گلوبال رو روی این سایت http://bakhshdari.co.cc نصب کردم و برای مجموعه های مختلف چندبار ازش استفاده و فعال کردم ماژول بسیار خوبیه اما مشکلی وجود داره (که البته از ماژول نیست چون برای ماژولهای دیگه هم همین اتفاق میافته) که مثلا اگر از منوی بالا بر روی دکمه " اطلاعیه " کلیک کنید این ماژول رو می بینید اما وقتی روی مطلب خاصی کلیک می کنید (مثلا مطلب " تست اطلاعیه" ) این ماژول در صفحه اون مطلب هم نمایش داده میشه در صورتی که نباید اینطور باشه چطور این مشکل رو حل کنم و علتش چیه؟

خواهشمندم دوستان این موضوع رو بدقت بررسی کنند و خواهش میکنم قبل از هر پاسخی مطلبی که نوشتم رو بدقت بخونید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چون از co.cc دامین گرفتی کسی ( حداقل من ) نمیتونه ببینه سایت رو چون آنتی ویروس این دامین رو بلوک میکنه همیشه بهتر از .tk استفاده کنی اونم بهت dns میده

لینک به ارسال

سلام

چون از co.cc دامین گرفتی کسی ( حداقل من ) نمیتونه ببینه سایت رو چون آنتی ویروس این دامین رو بلوک میکنه همیشه بهتر از .tk استفاده کنی اونم بهت dns میده

دوستان عزیز واقعا به این دلیل کسی کمکی نمیکنه؟

واقعا همه از NOD 32 استفاده می کنن؟

خواهش می کنم کمی توجه کنید

لینک به ارسال

سلام

برای نمایش فقط در یک صفحه باید در تنظیمات ماژول سمت راست پایین فقط صفحه اصلی رو انتخاب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...