رفتن به مطلب
nader

تغییر تنظیم ایمیل کاربر در جوملا؟

پست های پیشنهاد شده

سلام.من تازه با سایت شما آشنا شدم. یک مشکل دارم. امیدوارم کمک کنید. در حال حاضر کاربرهای ما وقتی در سایت ثبت نام می کنن در پروفایلشون بخش دریافت ایمیل از سیستم روی خیر تنظیم هست. چطوری می تونم برعکسش کنم که دیگه کاربر یا مدیر سایت لازم نباشه روی بله قرار بده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش آمدید

بله این امر امکان پذیر می باشد منتهی باید در یکی از فایلهای مربوط به سیستم جوملا تغییری ایجاد کنید که مراحل زیر رو باید طی کنید:

فایل controller.php که در مسیر زیر بهش دسترسی خواهید داشت رو با یک ادتیور خوب باز کنید

public_html/components/com_user

کد زیر را پیدا کنید

$user->set('id', 0);

حال دقیقا بعد از کد بالا کد زیر را اضافه و ذخیره کنید و بعد هم فایلتون رو در هاست جایگزین فایل فعلی کنید

$user->set('sendEmail', 1);

مهم: قبل از هر اقدامی بک آپ فراموش نشه

دوست عزیز این کار خیلی ساده هست ولی اگر براتون سخت هست بفرمائید تا بنده تغییرات فایل رو انجام بدم و فایل رو در اختیارتون بزارم و شما فقط جایگزین کنید

این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که این تغییر شامل اعضایی هست که بعد از این تغییر ثبت نام می کنند و اعضای قبلی بصورت دستی باید امکان ارسال ایمیل براشون فعال بشه!

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش آمدید

بله این امر امکان پذیر می باشد منتهی باید در یکی از فایلهای مربوط به سیستم جوملا تغییری ایجاد کنید که مراحل زیر رو باید طی کنید:

فایل controller.php که در مسیر زیر بهش دسترسی خواهید داشت رو با یک ادتیور خوب باز کنید

public_html/components/com_user

کد زیر را پیدا کنید

$user->set('id', 0);

حال دقیقا بعد از کد بالا کد زیر را اضافه و ذخیره کنید و بعد هم فایلتون رو در هاست جایگزین فایل فعلی کنید

$user->set('sendEmail', 1);

مهم: قبل از هر اقدامی بک آپ فراموش نشه

دوست عزیز این کار خیلی ساده هست ولی اگر براتون سخت هست بفرمائید تا بنده تغییرات فایل رو انجام بدم و فایل رو در اختیارتون بزارم و شما فقط جایگزین کنید

این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که این تغییر شامل اعضایی هست که بعد از این تغییر ثبت نام می کنند و اعضای قبلی بصورت دستی باید امکان ارسال ایمیل براشون فعال بشه!

پیروز باشید

سلام

اگه میشه فایل رو زمینه کنید چون من اون قسمت که گفتید رو پیدا نکردم!

این فایل منه

http://dl.r2du-soft.ir/download/controller.zip

ممنون

:002:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز به مسیر تاپیک دقت کنید

فایل شما مربوط به جوملا 2.5 میباشد و بحث این تاپیک در مورد جوملا 1.5

چنانچه باز هم سوالی دارید ، سوالتون رو در تاپیک جدید مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...