رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من از قالب دانلودی(دانلود سنتر) که توسط این سایت طراحی شده استفاده کردم. خیلی زیبا بود.

توی قسمت منوهای سمت چپ توضیح داده شده که مثلا از کلاس

login_

یا کلاس

links_

یا dl_

برای این قسمت استفاده کنید.

من چطوری میتونم استفاده کنم؟ باید از جایی فعالش کنم یا نیاز داره برنامه خاصی بنویسم؟

در قسمت تنظیمات هر ماژول گزینه به عنوان کلاس در سمت چپ صفحه موجوده، اون کارش چیه؟ احتمالا میشه یه کلاس css رو بهش نسبت داد؟

البته من یه کمی طراحی قالب کار کردم و در جایی که میخواستم مثلا فرم لاگین قرار بگیره نام موقعیت ماژول رو در قسمت name نوشتم و درست شد. اما رابطش با این کلاس ها رو متوجه نشدم. همچنین dl_ , links رو متوجه نشدم.

تشکر از شما.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لطفا قبل از ارسال پست کمی جستجو کنید در مورد پسوند کلاس ماژول قبلا در انجمن زیاد بحث شده

از جستجوی پیشرفته استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

من از قالب دانلودی(دانلود سنتر) که توسط این سایت طراحی شده استفاده کردم. خیلی زیبا بود.

توی قسمت منوهای سمت چپ توضیح داده شده که مثلا از کلاس

login_

یا کلاس

links_

یا dl_

برای این قسمت استفاده کنید.

من چطوری میتونم استفاده کنم؟ باید از جایی فعالش کنم یا نیاز داره برنامه خاصی بنویسم؟

در قسمت تنظیمات هر ماژول گزینه به عنوان کلاس در سمت چپ صفحه موجوده، اون کارش چیه؟ احتمالا میشه یه کلاس css رو بهش نسبت داد؟

البته من یه کمی طراحی قالب کار کردم و در جایی که میخواستم مثلا فرم لاگین قرار بگیره نام موقعیت ماژول رو در قسمت name نوشتم و درست شد. اما رابطش با این کلاس ها رو متوجه نشدم. همچنین dl_ ' date=' links رو متوجه نشدم.

تشکر از شما.

[/quote']

دوست عزیز این کلاس ها مربوط به یک سری طراحی ها در قالب سایت شما ست که شما با نوشتن کلاس مخصوص هر ماژول در فیلد کلاس ماژول میتونید کلاس مربوطه رو به ماژول فوق ربط بدید

اگه اشتباه نکرده باشم

موفق باشی

یا حق

لینک به ارسال

سلام

در تکمیل صحبت دوستان

برای اینکه شما ماژولی رو با کلاسی مشخص کنید

کافیه در تنظیمات ماژول در سمت چپ

در فیلدی که نوشته شده پسوند کلاس ماژول ، کلاس ماژول رو قرار بدید

یک نوع دیفالت که معمولا در قالب های جوملا استفاده میشه

پسوند

_menu

هست

در پناه حق...

لینک به ارسال

تشکر از پاسختون

متوجه شدم. این کلاس ها دقیقا کلاس های CSS هستند که تعریف شده اند. و با تغییر هر کدوم در هر ماژول موجب تغییر آیکون هر ستون میشه.

این کلاس ها همه یکتا هستند؟ یعنی طراح خودش تغییر نداده اسمشون رو؟ میشه بگید کلا چندتا کلاس اینطوری وجود داره؟

لینک به ارسال

این کلاس ها توسط طراح قالب تعریف میشه

و ممکنه طراح بخواد اسم خاصی رو بزاره

ولی معمولا استاندارد قالب های جوملا هست که دو پسوند

_menu

_text

رو داشته باشن

ولی بقیه کلاس های ماژول سلیقه ای هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...