رفتن به مطلب
dareush

مشکل جدی با لینک ارسال مطلب در سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام وقتی سطح دسترسی یک کاربر رو به ویرایشگر یا ناشر ارتقا میدم و با نام کاربری و پسورد کاربر ویرایشگر یا ناشر در IE وارد سایت میشم اینترنت اکسپلورر خطا میده و صفحه سفید باز میشه.

البته اگر در گوگل گروم با این حساب کاربری وارد بشم خطایی داده نمی شه و لی یه مشکل دیگه وجود داره اونم اینه که اگر دو نویسنده مطلبی رو برای سایت ارسال کنند در صورت ورود ویرایشگر یا ناشر فقط یک مطلب برای ویرایش نمایش داده میشه.

اگه کمک کنید این مشکل حل بشه خیلی ممنون میشم.

<a  href=ghpo2trth43huaxwc4c.jpg' alt='ghpo2trth4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز برای مشکل اولتون قالتون با IE سازگاری نداره تو فروم سرچ کنید نحوه برطرف کردن اون ذکر شده فکر میکنم یک افزونه تو سایت جومینا برای اینکار دیده بودم به اونجام یک سری بزن.

برای مشکل دومت هم خب هر نویسنده رو اجازه دسترسی به مطلب خودش داره یا اینکه برای ویرایش فقط اجازه آخرین مطلب دادی تو مدیریت دسترسی هاتو چک کن تنظیماتشو ببین تو چه حالتی هست

درچمن برای ویرایشگر از ckeditor استفاده کنید امکانات خوبی داره تو انجمن هم هست

لینک به ارسال

ضمن تشکر به خاطر پاسختون . قاعدتا ویرایشگر باید به تمام مطالبی که نویسندگان فرستادن دسترسی داشته باشه تا مطالب رو ویرایش کنه .من از جوملا 1.5 استفاده میکنم که یا مدیریت دسترسی نداره یلا نمیدونم کجاست اگه جوملا 1.5 این قسمت رو داره لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...