رفتن به مطلب
pesarak

ناشناس کردن قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام . من یه قالب ترجمه نشده رو فارسی کردم و موقعیت های قالب و همچنین تصاویر قالب رو به کل تغییر دادم و از ظاهرش اصلا مشخص نیست که این چه قالبی هست .

و الان میخوام منو راهنمایی کنید که چطور میتونم اطلاعاتش که مشخص میکنه این چه قالبی هست رو تغییر بدم ؟

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینید منظورم اینه یعنی میخوام بدونم وقتی یه قالب طراحی میشه اون نوشته هایی که مشخص میکنه این چه قالبی و کدوم ورژن است و کپی رایت شرکت سازنده و ... به طور کلی کجای قالب قرار میگیره ؟ یعنی داخل کدوم فایل از قالب هست ؟

من نام قالب رو از فایل xml قالب تغییر دادم و میخوام راهنمایی کنید دیگه باید کجای قالب رو تغییر بدم که مشخص نشه چه قالبی هست ؟

مثلا الان که وسط صفحه سایت سایت کلیک راست میکنم و روی نمایش مبدا صفحه و یا روی نمایش اطلاعات صفحه کلیک میکنم داخل کدها هنوز اسم قالب و کپی رایتش و یه خورده نوشته های دیگه در مورد شرکت سازنده وجود داره

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز یه روش خاص نیست که بشه گفت و شما هم کپی رایت رو حدف کنید

این کار نیاز به تجربه داره چون هر طراح قالبی کپی رایتش رو در هر جا که بخواد می تونه ایجاد کنه

ولی شما فایل index.php و templatedetails.xml و دیگر فایلهای قالب ر یکی یکی چک کنید و کپی رایت مورد نظرتون رو در اونها جستجو و ویرایش کنید.

اگه موفق نشدید فایل قالب رو قرار بدید تا خودم براتون درستش کنم

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

فکر کنم xml رو تغییر بدید دیگه مشکلی نداشته باشد

اما خوب بعضی از قالبها رو هر چقدر تغییر یدید باز هم کسایی که با اون قالب آشناند می تونند بفهمند اون قالبه

کپی رایتها رو می تونید از داخل کدها حذف کنید و یا در فایل زبان ترجمه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...