رفتن به مطلب
سامان آخته

نصب امکانات جوملا قدیمی بر روی جدید

پست های پیشنهاد شده

در این آموزش قصد دارم چگونگی نصب امکانات و سیستمهای اضافی که به جوملا نسخه های قدیمی ( جوملا 1.0 الی حوملا 1.0.15 )مربوط میشد را بر رو جوملا نسخه های جدید ( 1.5 الی ... ) توضیح بدم

برای اینکار ابتدا وارد بخش مدیریت جوملا نسخه جدید میشویم.از منوی بالای بخش مدیریت بر روی منوی " گسترش " وسپس بر روی "مدیریت پلاگین ها" کلیک می نماییم.حال به صفحه دوم این بخش رفته و پلاگین " System - Legacy" را فعال می می کنیم ( با کلیک کردن بر روی تصویر ضربدر)

حال از منوی بالای بخش مدیریت بر روی منوی " گسترش " رفته و بر روی گزینه " نصب/حذف " کلیک کرده تا بتوانیم امکان اضافی را آپلود و نصب کنیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ولی دوست عزیز با روشن کردن یا فعال کردن این ماژول همیشه اون چیزی که می خواین جور در نمیاد و این رو به دوستان بگم که تازه کارن همیشه در نسخه های قدیمی باگ های وجود دارد که برای همین نسخه جدید رو بیرون می دن و روشن کردن اون و استفاده از امکانات قدیمی مثل قالب و ماژول .... باعت ه-ک شدن شما می شود که این کار باعث شد 3بار سایتم ه-ک بشه من که پیشنهاد می کنم این کارو نکنید

لینک به ارسال

همه سایتها با هر امنتی قابل ه-ک هستند فقط زمانش فرق میکنه شما فقط میتونید کار را برای هکر سخت تر کنید و اگر نه همه سایت ها قابل ه-ک شدن هستند

لینک به ارسال

امنیت هسته ی جوملا بالاست اما آنچه سایتهای جوملایی رو میتونه از نظر امنیت در خطر بندازه، استفاده از الحاقات ناامن است.

در انتخاب الحاقات خیلی دقت کنید و همچنین حتما از سایت های مطمئن دانلود کنید.

در آپدیت کردن جوملا و الحاقات هرگز تعلل نکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...