رفتن به مطلب
iman iman

چطوری محدودیت درج کد html در ویرایشگر جوملا 1.6 رو بردارم؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

متاسفانه در جوملا 1.6 به طور پیش فرض خیلی از کد های "اچ تی ام ال" را در موقع ذخیره کردن در ویرایشگر حذف می کند.

از وارد بخش مدیریت پلاگین شدم و " ویرایشگر - TinyMCE " را باز نمودم و گزینه "Clean code on save" را برابر "هرگز" قرار دادم.

علاوه بر آن گزینه Entity Encoding را هم در هر سه حالت ممکن امتحان کردم ولی هیچ فرقی نکرد و پس از ذخیره کردن

!-- document.write (' '); // --> نمایش داده می شود که به معنی Clean code on save است.

همچنین گزینه "Clean code on load" نیز خاموش است. ولی متاسفانه باز هم کد های اچ تی ام ال هنگام ذخیره خذف می شوند. اگر کسی می تواند لطفا کمک کند. چون افزونه هایی که در این باره وجود دارند نیز با تجربه ی شخصی چندان بی اشکال هم نیستند. ترجیهاً بهتر است ویرایشگر قادر به این کار باشد

لطفاً راهنمایی بفرمایید

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

لطفا ابتدا جستجو... !!!

خدمت شما:

http://forum.joomina.ir/thread-4336.html

با آرزوی موفقیت

با اهداء سلام و تحیت

از لطفتون تشکر می کنم ولی باید عرض کنم بنده قبل از ارسال مطلب در فروم جستجو کرده بودم و در مورد لینک مطلب درج شده نیز حق با شماست که مطلب مشابهی است ولی سوال بنده دقیقاً در مورد تنظیمات ویرایشگر بود که در مطلبی که لینکش رو لطف کردید کوچکترین اشاره ای هم نشده.

من جوابم را نگرفتم ولی به هر حال ممنون

.

لینک به ارسال

درود بر شما ویرایشگر به صورت پیش فرض بسیاری از کدها را حذف میکند اما اگر شما تمایل دارید تا کد خاصی در ماژول و نه مطلب استفاده نمایید بگید تا راه حلش را به شما بگم

لینک به ارسال

درود بر شما ویرایشگر به صورت پیش فرض بسیاری از کدها را حذف میکند اما اگر شما تمایل دارید تا کد خاصی در ماژول و نه مطلب استفاده نمایید بگید تا راه حلش را به شما بگم

با اهداء سلام و تشکر

بله ،لطف می کنید جناب تهرانی اگه بفرمایید چطوری این کار رو انجام بدم. بله درج کد در ماژول منظورم است.

منتظرم

التماس دعای فرج

.

لینک به ارسال

با سلام

در این مورد قبلا بارها بحث شده کافیه سرچ کنید

@ میتونرد از JUMI بدون چونو چرا بهترین افزونه برای این کار هست.

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

در این مورد قبلا بارها بحث شده کافیه سرچ کنید

@ میتونرد از JUMI بدون چونو چرا بهترین افزونه برای این کار هست.

موفق باشید

یا علی

با عرض سلام و تشکر

ولی این افزونه هم مثل خیلی از افزونه های مشابه یه جورایی زیر نظر ویرایشگره و چون ویرایشگر امکان درج بعضی کد ها رو نمی ده پس این افزونه هم این کد ها رو مثل ویرایشگر حذف می کند.

شاید بهترین افزونه برای درج کد ماژول mod_blank16v51 باشه. که هیچ ربطی به ویرایشگر و حذف کد های اون نداره و امکانات زیادی هم داره و کد "اچ تی ام ال" یا " سی اس اس " یا جاوا یا ... رو در هر موقعیت ماژولی قرار می ده

ماژول Blank Module مخصوص درج کد html و java و css و .. در جوملا را از اینجا دانلود کنید

.

لینک به ارسال

با سلام

اگر به تاپیکی که در پست شماره 2 این تاپیک لینک دادم دقت می کردید در پست شماره 8 کاربر مورد نظر راه حلی رو برای برطرف شدن پریدن کد در افزونه jumi ارائه کرده بود... (البته بنده شخصا بررسیش نکردم ولی گویا مشکل کاربر مورد نظر برطرف شده بود...)

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...