رفتن به مطلب
moso

بالا نیامدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت در حالت لوکال هستش و داشتم فایل های اضافه رو پاک میکردم که بک آپ بگیرم و سایت رو منتقل کنم به هاست که دچار مشکل شدم و این پیغام میاد:

Warning: require_once(C:\xampp\htdocs\templates\system\html\modules.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\plugins\system\advancedmodules\modulehelper.php on line 206

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\templates\system\html\modules.php' (include_path='.;\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\plugins\system\advancedmodules\modulehelper.php on line 206

من فقط قالبهای اضافی که خودم نصب کرده بودم رو دستی از C:\xampp\htdocs\templates پاک کردم و قالبهای پیش فرض و قالب کنونی رو دست نزدم و بعد رفتم سراغ فایل tmp در این مسیر: C:\xampp\htdocs\tmp و فکر کردم اینم مثل ویندوزه و باید پاک بشه که بجز index.html بقیه فایل هارو کات کردم یک جایی روی هارد که اگر مشکلی پیش اومد اینارو برگردونم. رفرش کردم دیدم صفحه اول و ... نمیاد و ارور بالا میاد ولی به مدیریت دسترسی دارم.

دوستان اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک قالب دیگه نصب کردم اومد ولی با اون قالبهایی که قبلاً بوده نمیاد حتی اونارو از C:\xampp\htdocs\templates پاک میکنم و دوباره نصب میکنم نمیاد!

چیکار میشه کرد تا با قالبی که قبلاً نصب بوده دوباره سایت رو بالا آورد؟

لینک به ارسال

سلام

شما یه نسخه جوملا رو فایلهاتون اکسترکت کنید

ببینید بازم مشکلی هست

لینک به ارسال

با سلام

نمی دونم مشکلتون حل شده یا خیر ولی اینطور که بنده از پست اولتون متوجه شدم احتمال قوی شما در پوشه templates به غیر از پوشه های قالبهای مورد نظر پوشه system رو هم اشتباهی پاک کردید که این مشکل بوجود آمده...(پوشه system بصورت پیشفرض باید در پوشه templates باشه و حذفش نکنید)

حالا این مورد رو هم بررسی کنید اگر پوشه system رو حذف کرده بودید از پک اصلی جوملا جایگزینش کنید...

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

بله همون پوشه system بود که این مشکل رو بوجود آورده بود و خدارو شکر تونستم از سیستم رستوری اونو برگردونم.

البته index.html هم نباید پاک بشه.

واقعاً ممنون دوستان. :blush:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...