رفتن به مطلب
ninos

درخواست افزونه ی ارسال پست توسط کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت عزیزان جومینا اسکریپت مثل خیلی از کاربرا هم تاپیک اول من با درخواست شروع شد ( امیدوارم همیشه اینطوری نباشه).

من دنبال یه افزونه می گردم که کاربران بتونن با عضویت در سایت مطلب مورد نظرشونو به سایت ارسال کنند و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده بشه و برای این کار افزونه های زیادی وجود داره اما من می خوام هر کدوم از کاربران یه پروفایل واسه خودشون داشته باشن و بتونن مطالب خودشونو مدیریت کنن و امکان دادن امتیاز و...... وجود داشته باشه البته تو این راه به کاپوننت زیر برخوردم خواستم یه توضیحی( یا اگه ممکنه یه دمویی) در مورد این کامپوننت بدین و بگین کلا برای راه اندازی چنین سایتی چیکار باید بکنم.ممنون:heart:

آدرس کامپوننت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی جدا چنین افزونه ای وجود نداره؟از جوملا بیش تر از اینا انتظار داشتم اشکالی نداره حالا یه افزونه مشابه u can post وردپرس برای جوملا سراغ ندارین؟مر30

لینک به ارسال

چرا افزونه؟ خود جوملا که امکان ارسال مطلب توسط کاربر رو داره. نظرسنجی مطالب هم که تا دلتون بخواد در سایت جومینا هست. آژاکسی و غیر آژاکسی

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون اما:

هدف من یک دانلود سنتر وب2 هستش که کاربران سایت نرم افزار ها را به اشتراک می زارند یعنی چیزی مشابه سایت آپارات برای دانلود. اگه به سایت آپارات برین متوجه منطورم میشین اگه توی وب 2 نتونم بهترین شرایط رو برای کاربر ایجاد کنم شکست می خورم و به نظرم جوملا منعطف ترین سی ام اس برای این کار هست.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...