رفتن به مطلب
phpnet

مشکل منوی صفحه ی اصلی و صفحه اول

پست های پیشنهاد شده

سلام

1- وقتی آدرس دامین اصلی رو وارد می کنیم تمام ماژول ها و موقعیت ها و مطالب که برای صفحه ی اصلی تعریف شده به درستی میاد ولی وقتی روی لینک صفحه ی اول کلیک می کنم جز ماژول آمار بازدید و عنوان صفحه و هدر و منوی بالای صفحه هیچ چیز دیگر نمیاد.

کلا فقط ماژول یا ماژول هایی درست کار میکنه و میاد که برای نمایش در تمام صفحات تنظیم کنم.

2- صفحه اصلی در یک منو رو چطور میشه از حالت پیش فرض درآورد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در مورد سئوال اول : احتمالا در بخش ویرایش ماژول نمایش در صفحه اول رو قرار ندادید بررسی کنید باید دکمه همه علامت دار باشد.

در مورد سئوال دوم : به مدیریت منو بروید صفحه ای که در دوست دارید بعنوان صفحه اصلی نمایش داده شود رو انتخاب کنید و بعد از نوار ابزار بالا روی

شکل ستاره (پیش فرض) کلیک کنید تا بعنوان پیش فرض ثبت شود.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

در مورد سئوال اول : احتمالا در بخش ویرایش ماژول نمایش در صفحه اول رو قرار ندادید بررسی کنید باید دکمه همه علامت دار باشد.

در مورد سئوال دوم : به مدیریت منو بروید صفحه ای که در دوست دارید بعنوان صفحه اصلی نمایش داده شود رو انتخاب کنید و بعد از نوار ابزار بالا روی

شکل ستاره (پیش فرض) کلیک کنید تا بعنوان پیش فرض ثبت شود.

موفق باشید

صفحه اول را پیش فرض قرار داده ام

ماژول ها رو هم دقیقا صفحاتش رو انتخاب کرده ام که در کدام صفحات نمایش بده من جمله در صفحه اول منوی که استفاده کرده ام ولی نمایش نمیده مجبور شدم فعلا ماژول ها را در همه صفحات نمایش بدم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...