رفتن به مطلب
amin_blog

دوستان لطفا مشورت بدن

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

من میخوام یکی از سیستم های مدیریت محتوای موجود در نت رو انتخاب کنم و فقط وقتم رو صرف مسلط شدن به اون کنم یعنی بتونم واسش قالب طراحی کنم و با کد نویسی گسترشش بدم.

اما بین سیستم های زیر موندم کدوم از همه انعطافش بیشتره و بدرد انواع سایت ها میخوره:

1-جوملا

2-ورد پرس

3-دیتالایف

دوستان کدوم حرفه ای تر و آینده دار تره؟من تجربم در جوملا زیاد نیست واسه همین اینجا مطرح کردم.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

من مثل شما بین چند سیستم کارکرده ام ولی تفننی تازه سیستم ای 107 رو هم به لیست اضافه کن ولی من درحال حاضر به شما پیشنهاد می کنم که اول جوملا بعد وردپرس و دیتالایف آخرش هم ای 107

لینک به ارسال

اگه میخوای سایتی بزنی و فقط در حیطه یک مدیر سایت فعالیت کنی باید ببینی موضوع فعالیتت چیه؟ مثلا اگه سایت موزیک داری که فقط در هر پستی قراره یه آهنگ معرفی بشه و همه پستهاش شکل هم باشه، وردپرس بهترین و کم دردسرترین گزینه برای شماست.

اما اگه میخوای cms ای انتخاب کنی که حرفی برای گفتن داشته باشه و از لحاظ انعطاف پذیری بسیار بالا باشه، من نظرم جوملاست و در حال حاضر 1.5

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز قبلا در این مورد بحث شده بود

که کدوم بهتره

ولی شما اگه بیایید اینجا بگید من نمیگم برید دیتالایف استفاده کنید

و میگم جوملا چون من شناخت کافی به جوملا دارم و دیتالایف رو زیاد کارنکردم

ولی باید زمینه کاریتون رو مشخص کنید

در تاپیک های قبلی در مورد اینها بحث شده بود.

در پناه حق...

لینک به ارسال

دوست عزیز جوملا یه عالم دیگه داره اما..........اما اگر می خواین واقعا وقت بزارین و زندگی کنین باهاش من میگم برین lifery و alfresco رو یاد بگیرن که واقعا اونا هم یه چیزه دیگن.............

البته یادتون نره که زبان را شما قید نکرده بودین....جوملا و ... php هستن و زبانی عامه پسند اما lifery alfresco زبان جاوا دارن و با tomcat استفاده می کنن.....پس تو زبان برنامه هم ببینین با کدوم راحترین......

:thankyou:

لینک به ارسال

من میخوام یه سیستمی رو انتخاب کنم که بشه به اینها تبدیلش کرد:

1-سایت شخصی

2-پورتال سازمانی

3-سایت خبری

و اگر شد فروشگاه.

حقیقتش من میخوام یه سیستم رو انتخاب کنم که بشه انواع قالب ها و امکانات رو واسش اماده کرد.از نمایش مطالب بصورت زیر هم مثل نیوک و وردپرس خسته شدم و دوست دارم این سیستم این امکان رو داشته باشه که بشه واسه قالب هاش بخش های مختلف با قابلیت مدیرت ایجاد کرد.

لینک به ارسال

توصیه میکنم دیتالایف رو انتخاب کنین چون توی نسخه های جدیدش اکثر امکانات رو قرار میده و خیلی راحت میششن و افزونه های زیادی هم داره

لینک به ارسال

سلام

این چیزهایی که شما تو ارسال 6 گفتی فقط یه جواب داره

جوملا

بخصوص که چندین پشتیبان قدرتمند تو ایران داره

که البته جومینا سرآمد همست

لینک به ارسال

نمیشه گفت آینده قطعا مال کدوم cms هست، مثلا برای سایت های دانلود و موزیک و سایت هایی که ساعتی آپ میشن، وردپرس و نیوک واقعا بهتر جواب میده. اگر کلی نگاه کنیم.

اما برای سایت های قوی و دوبتی و یا سایت هایی که دارای امکانات منحصر بفردی هستند، جوملا بهترینه، مثلا برای بانک‌ها از جوملا هم استفاده شده، چون نیوک و وردپرس اصلا جالب نیست اگر آدم استفاده کنه.

ارادت:heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...