رفتن به مطلب
danesh

فرم تماس اختصاصی جومینا

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

سلام، استاد کامپونت هایی که شما فرمودید را دیدم ولی رایگان نبودند!

[justify][align=justify][align=justify]با عرض پوزش می خواستم بگویم من قبلاً از fox contact استفاده کردم که تمام خواسته های من برای ایجاد یک فرم عضویت را برابرده می کند ولی ساختارش برای ثبت نام نیست.چگونه از این فرم ساز برای فرم عضویت استفاده کنم که به طور اتومات یک کاربر جدید به سیستم کاربران اضافه شود مانند فرم عضویت و این کاربر منتظر تأیید بماند؟[/align][/align][/justify][align=justify][align=justify]با عرض پوزش می خواستم بگویم من قبلاً از fox contact استفاده کردم که تمام خواسته های من برای ایجاد یک فرم عضویت را برابرده می کند ولی ساختارش برای ثبت نام نیست.چگونه از این فرم ساز برای فرم عضویت استفاده کنم که به طور اتومات یک کاربر جدید به سیستم کاربران اضافه شود مانند فرم عضویت و این کاربر منتظر تأیید بماند؟[/align]

من از سایت شما بازدید کردم و بایستی بگویم که کمک به بیماران کشور یک ارزش بزرگ است.

[justify]ما در شرکت مهندسی برق فراجهش صنعت سایت مرجعیت علمی دانشجویان ایران را داریم توسعه می دهیم که به عنایت پروردگار متعال در دوره های گذشته بازدید خوبی داشته است.[/justify]

ما تخصصمان در زمینه مهندسی برق است و تمایل داریم به سؤالات شما دوستان عزیز در این زمینه پاسخ گوییم.

با تقدیم احترامات

شرکت مهندسی برق فراجهش صنعت

شماره ثبت:37878

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدا

باسلام خدمت دوستان،مشکل قبلی حل شد.می خواستم بدانم چطور می توان آرم خود را در بالای صفحه سایت ، در نزدیک آدرس دامین قرار داد؟

مانند مدیریت جوملا که در این محل آرم جوملا قرار دارد.آیا آرم را بایستی به فرمت خواستی درآورده و قرار داد؟

باتشکر

لینک به ارسال

به نام خدا

باسلام خدمت دوستان،مشکل قبلی حل شد.می خواستم بدانم چطور می توان آرم خود را در بالای صفحه سایت ، در نزدیک آدرس دامین قرار داد؟

مانند مدیریت جوملا که در این محل آرم جوملا قرار دارد.آیا آرم را بایستی به فرمت خواستی درآورده و قرار داد؟

باتشکر

سلام

سوال جدید در تاپیک جدید

شما باید آیکن مورد نظرتون رو در پوشه قالبتون قرار بدین

برای این مورد بارها در انجمن توضیح داده شده:

سرچ کنید این واژه رو: favicon

اینم لینک پست های انجمن:

http://forum.joomina.ir/search.php?action=results&sid=bada7662b7f7490ded7828b516a4b372&sortby=lastpost&order=desc

پست های مربوط به favicon روبخون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...