رفتن به مطلب
firstclass

تبدیل یک قالب HTML ساده به جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من یه قالب HTML ساده دارم که دو ستون و یه تاپ منو و لوگو داره و هیچی دیگه نداره . میخواهم این قالب ساده رو تبدیل به قالب جوملا کنم.

ممنون میشم اگر کسی کمک کنه . اگر کسی هم میتونه سریع خودش این کار رو انجام بده لطفا اینجا یا توی پیام خصوصی بهم خبر بده. ممنون

این هم اسکرین شات قالب:

80shot2.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تشکر از پاسخ دو دوست عزیز اما این آموزش ها نیاز به تسلط به css داره که من نمیتونم فایل css رو شخصا بسازم. چاره چیه؟

لینک به ارسال

سلام

چاره شما چند چیز هست

یکی اینکه برید و سی اس اس یاد بگیرید و چیزهای دیگه...

که این طول میکشه

دوم یکی از دوستان که وقت داره براتون رایگان تبدیل کنه

سوم اینکه شما سفارش بدید با هزینه براتون تبدیل به جوملا بشه

حالا شما این سه راه رو دارید

که فکر کنم سریعترین راه، راه سوم هست!

در پناه حق...

لینک به ارسال

فرمایش شما صحیحه . من لینک صفحه قالب رو میذارم اگر کسی از دوستان لطف کرد و css اش رو درست کرد اینجا بگذاره ممنون میشم. (xml و index.php رو حاضر کردم.)

اگر نه هم که طبق فرمایش آقای مرادی اگر امکان انجام کار سریع براتون هست یه پیغام بدید تا من فایل سفارش رو براتون بفرستم.

با تشکر

فرمایش شما صحیحه . من لینک صفحه قالب رو میذارم اگر کسی از دوستان لطف کرد و css اش رو درست کرد اینجا بگذاره ممنون میشم. (xml و index.php رو حاضر کردم.)

اگر نه هم که طبق فرمایش آقای مرادی اگر امکان انجام کار سریع براتون هست یه پیغام بدید تا من فایل سفارش رو براتون بفرستم.

با تشکر

لینک ایندکس قالب: http://up6.iranblog.com/files2/1fthem.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...