رفتن به مطلب
zigoratsoft

آیا افزونه ای هست که باهاش بشه برای هر کاربر عضو سایت یک مطلب خاص رو نشون داد؟؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخام توی سایتم برای هر کاربری که عضو سایت هست یک سری مطالبی رو نشون بدم

یعنی اینکه هر کاربری که وارد سایت میشه یک صفحه ای داشته باشه که فقط پیام های خاص خودش که از طرف مدیر ثبت میشه رو ببینه (این صفحه برای هر کاربر با بقیه فرق کنه)

مطالب رو برای هر کاربر خودم دستی وارد میکنم فقط می خوام شخصی بشه یه سری اطلاعات شخصی هر کاربره

گزارش گردش حساب هر کاربره که باید دستی وارد کنم

افزونه ای برای جوملا هست که این عمل شخصی سازی رو برام انجام بده؟ که بشه پیام شخصی برای هر کاربر گذاشت که از طریق خود سایت خونده بشه؟؟؟؟

فقط فوری لازمش دارم اگه لطف کنید زود جواب بدید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از افزونه com_uddeim استفاده کنید .

یا حتی با کمی تغییرات میتونید از DOCMAN استفاده کنید مثلا به صورت pdf صورت حساب ها رو قرار دهید و برای هر کاربر هم میشه دسترسی تعریف کرد که کدام فایل رو بتونه دانلود کنه و یا کلا ببینه و ...

ولی کلا این کار ها دستی انجام دادنش جالب نیست . میتونید درخواست بدید دوستان بنویسند براتون .

لینک به ارسال

سلام

با عرض معذرت من برای uddeim گفتم که تو تنطیماتش می تونید یک سری دستورات رو برای ویرایش گر معرفی کنید ولی در باره خود پیام های جوملا

نخیر ولی می گردم اگه راهی بود همین جا می نویسم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...