رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من ، کی میتونه منو راهنمایی کنه من از قالب پارمین برای سایتم استفاده کردم ولی متاسفانه بدنه اصلی قالب رو ندارم و دقیقا جای ماژول ها و چینش آنها رو نمیدونم تا بتونم مطالب رو به درستی در سایتم قرار بدم ! از کجا میتونم قالب خام پارمیس رو داشته باشم که جای همه ماژول هاش معلوم باشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

می تونید در انتهای آدرس سایتتون این را وارد کنید تا موقعیت ها را ببینید

/?tp=1

در ضمن این قسمت را هم ببینید شاید متوجه شوید

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=308&Itemid=

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز akhavan_by لطفا بفرمائید الان دارید از این قالب روی جوملا 1.7 استفاده می کنید یا 1.5 ؟

در تاپیک زیر اگر دقت می کردید شما هم راهنمایی شده بودید!:

http://forum.joomina.ir/thread-6557.html

این قالب مختص جوملا 1.5 هست

حالا اگر می خواهید این قالب با 1.7 سازگار بشه بحثش جداست و باید واضح تر بفرمائید تا وقت دوستان بیهوده جهت راهنمایی شما تلف نشه...

موفق باشید

لینک به ارسال

دوستان از راهنمايي همتون سپاسگزارم به ويژه آقاي عصمتي ، در ضمن من از جوملاي ١.٥ استفاده ميكنم ، به نظر شما بهتره كه اون رو عوض كنم و از نسخه هاي بالاتر استفاده كنم؟ راستش ميترسم كار باهاش رو بلد نباشم و كامپوننت ها و ماژول هاي مورد نيازم رو در نسخه هاي بالاتر پيدا نكنم ، چون من مثل دوستان حرفه اي نيستم!

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز خواهشن در انتخاب بخش مورد نظر برای ایجاد تایپیک دقت کنید.

این باید در بخش 1.5 مطرح میشد نه 1.7 !

میتونید ابتدا برسی کنید ببینید افزونه های مورد نظرتو برای 1.7 موجود هستند به مهاجرت کنید . اگه موجود نبود میتونید از 1.5 استفاده کنید.

یا علی

لینک به ارسال

حق با شماست دوست من ، واقعا شرمندم بايد بيشتر دقت ميكردم ، آخه من تازه كارم حالا فكرشو بكنيد كه يه هاست و دامين دارم كه بايد براش طراحي سايت يك شركت مهندسي رو هم بكنم!! :huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...