رفتن به مطلب
mehdinasiri

سطح دسترسی در پلسک

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنا بر اجباری مجبور شدم نسخه ای از جوملا رو بر روی کنترل پانل پلک نصب کنم. متوجه شدم که به راحتی نمیشه چیزی رو آپلود کرد یا ماژولی رو نصب کرد و باید حتما پریمیشن ها رو 777 کنم.

آیا این سطح دسترسی خطرناک نیست؟ در حالت 755 اصلا نمیشه کاری کرد.

نظر شما اساتید چیست؟ این مشکل را در پلسک چگونه بر طرف کرده اید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

قبلا در خصوص رفع مشکلات پیرامون نصب افزونه ها بارها در انجمن بحث و راه کار ارائه شده و مقاله ای هم در سایت جومینا منتشر شده که با رعایت اونها نیاز نیست جهت نصب افزونه سطوح دسترسی رو قابل نوشتن کنید مگر زمانی که ضرورتی پیش بیاد... (با کمی جستجو قطعا مشکلتون حل می شه...)

هر زمان سطوح دسترسیتون رو بنا به ضرورت قابل نوشتن یعنی پوشه ها 777 و فایلها 644 کردید، حتما بعد از انجام کارتون این سطوح رو به حالت اول برگردونید (دلیل: امنیتی!)

موفق باشید

لینک به ارسال

عرض کنم در CPANEL شما با این مشکل روبرو نیستید یعنی به راحتی با پریمیشن 755 , 644 کار شما انجام میشه فقط در پلسک هست که باید 777 باشه.

حالا ما که گشتیم نبود شما یک لینک به ما بده که چگونه بدون جابجایی به 777 ما ماژول رو نصب کنیم که ارور move فایل نده

با تشکر

لینک به ارسال

لطف کنید و کمی در انجمن زحمت جستجو رو بکشید... ! (اگر با جستجو حل نشه که 99% حل می شه. باید سطوح دسترسی و بصورت دستی تغییر بدید که باز قبلا روش این کار توضیح داده شده و اگر به این امکان هم دسترسی نداشتید که در برخی از کنترل پنل های پلسک کاربر امکان تغییر دسترسی نداره دیگه باید با ادمین سرورتون تماس بگیرید...)

باز تاکید می کنم کمی وقت بزارید و در انجمن جستجو کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...