رفتن به مطلب
aliiiii

کمک در نصب بسته فروشگاهی جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفاً یکی از دوستان محبت کنه و راهنمایی کنه که این بسته فروشگاهی(با قابلیت پرداخت آنلاین) که در سایت گذاشته شده چجوری نصب میشه !؟

منظور از قرار دادن دسترسی فولدرها به 777 چیه؟ من بسته رو روی www نصب کردم و وقتی وارد install می شم در مرحله ای که باید اسم db رو وارد کنم هر اسمی که توی phpmyadmin می سازم اونجا قبول نمی کنه !

ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما بايد نام كامل ديتابيس رو وارد كنيد مثلا joomina_joomla احتمالا شما نام كامل رو وارد نميكنيد البته در برخي از هاست ها نياز نيست اينگونه وارد كنيد !

در مورد تمامي موارد قبلا در انجمن بحث شده است و ميتونيد اون ها رو هم مطالعه كنيد !

لینک به ارسال

شما بايد نام كامل ديتابيس رو وارد كنيد مثلا joomina_joomla احتمالا شما نام كامل رو وارد نميكنيد البته در برخي از هاست ها نياز نيست اينگونه وارد كنيد !

در مورد تمامي موارد قبلا در انجمن بحث شده است و ميتونيد اون ها رو هم مطالعه كنيد !

من نام همون دیتا بیسی که از phpmyadmin درست میکنم رو وارد میکنم (کامل) اما این پیغام رو میده

Could not connect to database. Please check your connection parameters

در ضمن هرچقدر گشتم این تاپیک رو پیدا نکردم! اگر میشه لینکش رو بگذارید

ممنونم

لینک به ارسال

شما اگر از cpanel استفاده میکنید برید گزینه ایجاد دیتابیس creat database یا ویزارد ایجاد دیتابیس رو انتخاب کنید بعد یک اسم برای دیتابیستون انتخاب کنید بعد یک user برای user پسورد انتخاب کنید بعد دیتابیس و یوزر رو به هم متصل کنید و تمام گزینه های دسترسی یوزر رو تیک بزنید.

حالا میتونید این اطلاعات رو برای نصب در جوملا وارد کنید دقت داشته باشید که user و نام دیتابیستون رو با پیشوندش بصورت کامل وارد کنید

yourcpanelloginname_databasename

yourcpanelloginname_username

لینک به ارسال

شما اگر از cpanel استفاده میکنید برید گزینه ایجاد دیتابیس creat database یا ویزارد ایجاد دیتابیس رو انتخاب کنید بعد یک اسم برای دیتابیستون انتخاب کنید بعد یک user برای user پسورد انتخاب کنید بعد دیتابیس و یوزر رو به هم متصل کنید و تمام گزینه های دسترسی یوزر رو تیک بزنید.

حالا میتونید این اطلاعات رو برای نصب در جوملا وارد کنید دقت داشته باشید که user و نام دیتابیستون رو با پیشوندش بصورت کامل وارد کنید

yourcpanelloginname_databasename

yourcpanelloginname_username

من از wamp (لوکال) استفاده می کنم. اینایی که گفتین کجاست !؟ من برای نصب جوملا از phpmyadmin یک دیتابیس جدید ایجاد میکنم و همون اسم و میزنم و قبول میکنه ! اما در نصب این بسته این کار انجام نمی شه ...

ببخشید اگر من آماتورم !

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

در لوکال اطلاعات دیتابیس رو به این صورت وارد کنید:

نام هاست ---> localhost

نام کاربری دیتابیس ---> root

پسورد دیتابیس ---> خالی بزارید

نام دیتابیس ---> همان نام دیتابیسی که ساختید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

در لوکال اطلاعات دیتابیس رو به این صورت وارد کنید:

نام هاست ---> localhost

نام کاربری دیتابیس ---> root

پسورد دیتابیس ---> خالی بزارید

نام دیتابیس ---> همان نام دیتابیسی که ساختید

موفق باشید

خیلی خیلی ممنونم ! درست شد .. اما الان با یوزنم و پسورد admin و یا root نمیتونم به بخش مدیریت وارد بشم!!!

لینک به ارسال

خواهش می کنم

دقت داشته باشید که شما هنگان نصب بسته می تونید پسورد دلخواهتون رو برای ورود به ادمین تعیین کنید! (این کار رو انجام دادید؟)

اگر نه معمولا اطلاعات بصورت پیشفرض: یوزر admin و پسورد باید 12345 باشه اگر نبود راه دیگه این هست که از طریق دیتابیس پسورد ادمین رو تغییر بدید... (قبلا بحث و راه کار ارائه شده...)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

بازم از پاسخهای سریع و کاریردی شما خیلی خیلی ممنونم.

لطفاً توی این مورد هم راهنمایی بفرمائید:

بعد از نصب و ورود به بخش مدیریت صفحات اینجوری نمایش داده میشن

download.php?imgf=13145687131.JPG

و همینطور پیش نمایش خود سایت به همین شکله!

download.php?imgf=13145687132.JPG

خداییش تمام پستهای مربوط به قالب و عمومی رو دیدم چیزی پیدا نکردم.

با تشکر فراوان

ALiii

لینک به ارسال

با سلام

سلامت باشید، کاری نکردم...

قبل از اینکه این سیستمی که نصب کردید رفع مشکل کنیم پیشنهاد می کنم شما ابتدا از سیستم لوکالی استفاده کنید که کمترین مشکل رو با جوملا داشته باشه... سیستم های لوکالی که مناسب هستند قبلا در انجمن معرفی و لینک داده شدند...)

نتیجه: سیستم لوکالتون رو عوض کنید مثلا نسخه ومپ --->WampServer2.0c

بسته رو مجدد نصب کنید...

اگر نتیجه نگرفتید مشکلتون رو در تاپیک جدیدو بخش مربوطه مطرح کنید... (قوانین...)

موفق باشید

لینک به ارسال

مشکل کاملاً حل شد... بازم خیلی خیلی از راهنماییتون سپاسگذارم و میدونم که بازم مزاحمتون خواهم شد. مخصوصاً که کلاسهاتون رو هم شرکت میکنم.

ALiii

مشکل کاملاً حل شد... بازم تشکر! اما میدونم که بازم مزاحمتون میشم... مخصوصاً که میخوام کلاسهاتون رو هم شرکت کنم

سپــــــاس

ALiii

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...