رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستای جوملایی

اول میخوام از زحماتی که مدیرای عزیز سایت جومینا تو این 2 ساله واسه جوملا کشیدن تشکر کنم. ولی قرضم از ایجاد این تاپیک یه چیز دیگست ( یه نقد به سایت جومینا)

خوب همه ی ما جومینا رو یه منبع معتبر واسه جوملا میدونیم و میدونیم که کار مدیرای زحمتکش این سایت واقعا اصولی و حساب شدست. ولی به نظر من این تیم میتونه خیلی بهتر از اینها پیشرفت کنه. اون هم با این همه استعدادی که تو همین بچه های انجمن هست. من مطمنم اگر مدیرای سایت یه تقسیم کار حساب شده انجام بدن میتونن قدم های بزرگتر و بهتری واسه توسعه ی جومینا بردارن. چیزی که فکر میکنم به نفع همه هست.

ممنون

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزيز

اول اينكه بايد پستت رو. در بخش پیشنهادات و انتقادات ميزدي

بعد اينكه منظورت از تقسیم کار حساب شده ، چيه؟

لینک به ارسال

بعد اينكه منظورت از تقسیم کار حساب شده ، چيه؟

به عنوان مثال اگر جومینا میخواد یه افزونه ای رو ترجمه کنه دیگه لازم نیست که خود اعضای مدیریت بیاین این کار رو بکنن . میتونن این کار رو بدن دست اعضایی که میتونن انجام بدن بسپرن و خودشون فقط نظارت داشته باشن. یعنی مدیرا سراغ کارای مهم تر باشن (مثلا پیدا کردن افزونه های کاربردی) و کارای ساده ی وقت گیر رو بدن به دیگران.

لینک به ارسال

تا اونجايي كه من در اين مدتي كه در جومينا بودم اطلاع دارم از قديم تا حالا دقيقا همين چيزي كه داري ميگي به طور 99 درصد داره اتفاق ميفته

دوستاني كه توانايي رو دارن براي ترجمه يا نوشتن افزونه اي انجام ميدن و ميدن به مديرا بررسي مي كنند بعد انتشار ميدن

تا اونجايي كه يادمه تا چند وقت پيش مسئول اصلي اين كار آقاي رزاقي بودن ( فكر كنم الان هم هستند)

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

همین الان هم داره از این سیاست پیروی میشه که اعضا کار بکنن و زیر نظر آقای رزاقی و سایر دوستان انجام میشه

در ضمن احترام به قوانین احترام به خودتون هست

لینک به ارسال

درود بر شما

سهیل عزیز درست میگن در نگاه اول موضوع کاملا منطقی است اما چند تا مشکل در این رابطه وجود داره که قبلا به آنها برخورد داشته ایم

وقتی ترجمه را برای کسی ارسال میکنیم ممکن شخص ترجمه ناقص و اشتباهی انجام بده در حالی که همواره سعی کرده ایم تا ترجمه خوبی به کاربران عرضه کنیم این موضوع یک زمان برمیگرده توانایی مترجم و یک زمان هم مترجم میخواد موضوع را از سرش باز کنه

در مورد تقسیم کار همین حالا هم در جومینا کارها تقسیم شده است منتها شما فقط نتیجش را میبینید

اما به صورت کلی با شما موافقم سعی میکنیم به این موضوع بیشتر بپردازیم

لینک به ارسال

سلام امیرخان تصمیم داشتم در جومینا پست ندم و فقط بخونم برم ولی حالا که خودت اومدی لازم هست بزنم میدونم که کاربریم نیز بسته می شود میدونی امیرخان به نظر من آدمهایی که ضعیفند و از حقیقت فرار می کنند این کارها را می کنند ولی من به شخصه میدونم شما ضعیف نیستید ولی چرا این جوری مدیریت می کنی نمیدونم هر کجا به نفعت هست هستی ولی هر کجا ضررت هست یا میگی من خبر ندارم یا می خوایی انجمن را ببندی و دردسر و غیره من موندم شما با این انتظاراتی که ایجاد کرده اید مطمئنا با این طرز تفکر به مشکل برمی خوری به دلیل اینکه موارد خیلی جزئی اجازه می دهی شما را با مشکل مواجه سازد . همین که دیدم بالاخره به عنوان مدیر کل سایت جومینا افتخار دادین و به انجمن اومدین خوشحال شدم و از آقای ستار رضایی بابت اخطار اون روز به این کاربری بپرسید ببینید این بار برای چی بوده هست .

لینک به ارسال

کاربر محترم sulduz

شما طبق قوانین از چندین ای دی استفاده می کنید که ای دی شما بسته خواهد شد

متاسفانه هدف شما از فعالیت های انجمن فقط و فقط منافع شخصی و تبلیغات و تفرقه بین انجمن ها و دوستان هست

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...