رفتن به مطلب
matilda

داخل کادر قرار گرفتن مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان مطالبی که تو صفحه اصلی سایت ارسال میکنم زیاد منظم نیستم و پست قبلی با پست بعدی مرز خاصی نداره و یه جورایی تو هم دیگه هستن.....

راهی نیست که مثلا بشه دور هر مطلب کادری کشیده بشه یا با خطی مطلب بالا از پایینی جدابشه؟

یکی هم اینکه وقتی بخشی میسازم تو صفحه اصلی سایت نمایش داده نمیشه اما میشه تو پست زد....

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای جدا کردن مطالب نیاز به دانش کد نویسی قالب دارید

و برای اینکه مطلب در صفحه اول نمایش داده شود وقتی مطالب را می نویسید گزینه نمایش در صفحه اول را فعال کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام جناب ماتیلادا

+ لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید و هر سوال رو در تاپیک جدا مطرح کنید(قوانین انجمن)

+ در مورد سوال اولتون : برای این که بتونیم راهنماییتون کنیم ، دمو سایت رو بگذارید.

+ در مورد سوال دومتون : شما باید مفاهیم اولیه جومینا در مورد منو و ماژول رو مطالعه کنید.(احتمالا جومینالرن بتون کمکتون بکنه)

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

هردو سوالم رو تو یک تاپیک پرسیدم تا انجمن شلوغ نشه,ولی منبعد چشم,حتما رعایت میکنم:heart:

ادرس سایتم اینه:http://footballs3.com/

یه بار داشتم با یک منویی ور میرفتم که دور هر پستم یک کادر سبز رنگ کشیده شد,بعدش هر کاری کردم نتونستم دیگه پیداش کنم

اگر دعوام نکنید یک مشکل دیگه در مورد سایتم اینه که تیتر بعضی از اخبار داخل لوگوی سایت قرار میگیره,اگر اینم بهم بگید سپاسگزارتون میشم:002:

و برای اینکه مطلب در صفحه اول نمایش داده شود وقتی مطالب را می نویسید گزینه نمایش در صفحه اول را فعال کنید

موفق باشید

مطالبم تو صفحه اصلی میاد ولی بخش زیر مجموعه جدیدی که مسازم تو صفحه اصلی نشونش نمیده

لینک به ارسال

سلام

+ از این سوال سومتون رو تویه همین تاپیک مطرح کردین سپاس گذارم!!!:@

+ این قالب رو از کجا برداشتید؟

قالب فعلا یه مشکل مهمتر داره ، نوشته های محتوا تا زیر ستون سمت چپ کشیده شده اند(البته علت این می تونه اشتباه شما در نحوه ورود اطلاعات و کپی پیست مطالب باشه)

برای رفع این مشکل قالب ، بهتره از تولید کنندش بخواهید راهنماییتون بکنه.

پیشنهاد می کنم اول این مشکل رو برطرف کنید ، بعد روی قالب وقت بگذارید.

+ غیر از سوال اولتون ، علت باقی مشکلاتتون اینه که مفاهیم پایه جوملا رو یاد ندارید و مطالعه کاملی روش نداشته اید.

پیشنهاد می کنم در اجرای پروژه سایتتون چند روز دست نگه دارید و اول اطلاعات پایتون رو قوی کنید.

در غیر این صورت ، در مدت زمان کوتاهی ، دید بدی نسبت به جوملا پیدا خواهید کرد و احساس می کنید که خیلی پیچیده هستش(درست برعکس واقعیت)

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...