رفتن به مطلب
behnam.yosefi@gmail.com

کامپوننت املاک فارسی Real Estate Manager نسخه رایگان

پست های پیشنهاد شده

کامپوننت املاک Real Estate Manager دو نسخه داره:نسخه رایگان و نسخه تجاری

نسخه تجاریه این کامپوننت املاک ، فارسی هم داره که تو خود سایت سازنده در قسمت Languages درج شده (از اینجا) ... اما نسخه رایگانه این کامپوننت املاک ، فارسی نداشت(شایدم داشت ولی من پیداش نکردم .ولی اینو خودم فارسیش کردم ) و نسخه رایگانه این کامپوننت یه سری امکانات کمتر از نسخه تجاریش داره که تو خود لینک بالاییم به طور مفصل هست ...

یه سری امکانات از این کامپوننت

-ایجاد مجموعه و زیر مجموعه برای ملک ها

-استفاده از GD برای تصاویر

-امکان درخواست خرید توسط کاریر

-امکان درخواست اجاره

-امکان جستجو

-استفاده از google map برای آدرس

-گالری

و ...........................................................................................

دموی کامپوننت املاک

دانلود از جومینا

دانلود کمکی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزيز، اين كامپوننت قبلا تو انجمن جومفا ترجمه شده بود. تكميل و بهينه سازي ترجمه رو هم خودم انجام داده بودم.

افزونه هاي اين سايت، فايل زبان نسخه هاي رايگان و تجاريشون يكيه. يعني همين فايل نسخه رايگان رو ميتونين براي نسخه تجاري هم استفاده كنين.

لینک به ارسال

عزیز من ....اگه من اینو ترجمو کردم (که کاره شاغیم نکردم) به خاطره اینکه دنباله فارسیش گشتم ولی یا پیدا نکردم یا پولی بود.....

گذاشتمش اینجا، گفتم شاید یه نفر مثل من دنباله یه همچین چیزی باشه اوو پول نداشته باشه....

لینک به ارسال

عزیز من ....اگه من اینو ترجمو کردم (که کاره شاغیم نکردم) به خاطره اینکه دنباله فارسیش گشتم ولی یا پیدا نکردم یا پولی بود.....

گذاشتمش اینجا، گفتم شاید یه نفر مثل من دنباله یه همچین چیزی باشه اوو پول نداشته باشه....

با سلام

عزیز کسی که چیزی به شما نگفتند !

مجتبی جان فرمودند که بعد این اگه خواستی ین کاری بکنی خوب سرچ کنی و بپرسی تا 2باره کاری نشه !

@ اگه میدونستید میتونستید بجاب این یک افزونه دیگه رو فارسی کنید.

یا علی

لینک به ارسال

بله درست می گویند آقای مجتبی پوردل بنده برای فارسی کردن این کامپوننت از ایشون کمک خواستم و راهنماییم کرد و در ترجمه هم همینطور .... همین زبان فارسی که در سایت اصلی هست همان ترجمه می باشد و به خاطر همین ترجمه سایت سازنده نسخه تجاری را به ما هدیه داد . بنده از این کامپوننت در این سایت استفاده کرده ام :

63qe29kjwqe2idvcz362.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...