رفتن به مطلب
mojtabapordel

كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي

پست های پیشنهاد شده

1314038614_1_c57ae59365.jpg1314038713_1_8c96276c14.jpg1314038753_1_fa30be09bf.jpg

1297987174_1_b4fee2ad38.png1297977977_1_2063404b6a.png

تاپيك با آخرين نسخه افزونه آپديت شد.

سلام

قبلا اين افزونه رو تو انجمن معرفي كردم. آخرين نسخه اي كه ريليز شده رو هم ترجمه كردم (چند خطي به ترجمش اضافه شده)، و در اين تاپيك ارايه ميدم.

تاپيك معرفي نسخه قبلي:

http://forum.joomina.ir/thread-4874.html

توضيحات افزونه:

يه سيستم بسيار قوي و کامل براي راه اندازي سايت هاي تبليغاتي. مثل سايت هايي که الان تو اينترنت به وفور ديده ميشن و ميتونين توشون آگهي رايگان يا پولي ثبت کنين.

نکته جالبي که تو اين کامپوننت به چشم مي خوره (و من تو افزونه هاي مشابه ديگه نديدم)، اينه که ميشه توش فيلدهاي سفارشي ساخت. يعني براي فرم دريافت مشخصات کالا، ميشه فيلدهايي رو علاوه بر فيلدهاي پيش فرض خود کامپوننت ايجاد کرد. در واقع اين بخش از کامپوننت يه جور فرمسازه واسه خودش!

مثلا شما مي خواين براي مجموعه گوشي موبايل يه جور فرم به کاربر نمايش داده بشه، براي مجموعه کامپيوتر، يه فرم ديگه، و الي آخر. تو فرم مجموعه گوشي موبايل، اطلاعاتي مثل مدل گوشي، امکانات گوشي و ...، دريافت بشه، و تو فرم مجموعه کامپيوتر، اطلاعاتي مثل پردازنده، رم، گرافيک و ... . با ايجاد فيلدهاي سفارشي، ميشه انواع فرم ها رو براي مجموعه هاي مختلف نمايش داد.

همراه کامپونننت، 4 تا ماژول هم هست که ميتونين ازشون استفاده کنين براي کامل شدن سيستم تبليغاتيتون.

1) ماژول menu که درواقع منوي اصلي سيستم هست و ليستي از دسته بندي هاي کالاها رو در يک ساختار درختي، نمايش ميده به همراه لينک هايي به قسمت هاي مختلف کامپوننت (مثل منوي اصلي خود جوملا).

2) ماژول ads که درواقع 3تا کار ميکنه. آخرين آگهي هاي ثبت شده در سايت رو نشون ميده (ميتونين تعيين کنين که چندتا آگهي رو نمايش بده). در حالت دوم، پربازديدترين آگهي ها رو نمايش ميده و در حالت سوم هم آگهي ها رو بصورت تصادفي نمايش ميده. در واقع ميتونين اين ماژول رو در سه موقعيت مختلف با اسم هاي متفاوت نمايش بدين و تو هر موقعيت ازش يه کاري رو بخواين!

3) ماژول search که براي جستجوي آگهي بکار ميره.

4) ماژول table كه كاراييش مثل ماژول ads هست ولي به اين شكل كه آگهي ها رو تو يه جدول نشون ميده.

شاخص ترين امكاني كه تو اين نسخه اضافه شده، امكان ف ي ل ت ر كردن كلمات ممنوعه است. همچنين جستجوي آگهي ها هم بهينه شده (قبلا باگ هاي كوچيكي داشت).

مهمترين تغييرات اين نسخه از زبان نويسنده افزونه:

[align=LEFT]

@FIXED: Configuration cannot be saved

@FIXED: Not possible to save paidsystem plugin parameters

@NEW: Add Support for Joomla! 1.6 and 1.7 Extension Update Manager. (Note: Only notification of new version available, the installation is still manual, due to the fact that Joomla Software cannot check your subscription)

@FIXED: Issue with CSS for categories select (multiple categories). Remove "Style"

@FIXED: There was no "PaidSystem" menu type available during the creation of a menu item

@FIXED Error with login page on Joomla 1.7

@FIXED Adding JRoute to redirect Call, to avoid non SEF URL

@NEW: Add a new functionnality to filter some bad words and replace them by *****

@NEW: Add some code to prevent issue with php configuration without json_encode function

@NEW: Improve $fields variable in list view, to give the opportunity to developer to display field manually without using position

@FIXED: Ad expiration not working when not log in

@NEW: Add ES admin translation files, sort by Id DESC by default in admin contents

@FIXED: changes catsid SQL type to allow large numbers of cats

@NEW: Workaround for Joomla JTable bug. This remove bug with Joomsocial

@NEW: change function to draw image tag on image to allow UTF8

@FIXED: redirect to login page on click on my ads

@NEW: search module horizontal mode

[/align]

دانلود نسخه اصلي افزونه از لينک زير:

http://joomprod.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=13&Itemid=29

دمو افزونه از سايت سازنده:

http://psdemo.joomprod.com/

دموي پارسي:

www.ruzbazar.ir

دانلود نسخه پارسي:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13157714281.zip

*** متاسفانه زبان پارسي بخش كاربري افزونه در جوملا 1.6 و 1.7 با مشكل مواجهه و فايل زبان پارسي رو نميخونه. اين مشكل رو دارم پيگيري مي كنم. بخش مديريت افزونه مشكلي نداره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام ;

ضمن تشکر از زحمات آقای پردل ;

من نسخه 2.6.3 این کامپوننت رو به سادگی روی local نصب می کنم , ولی وقتی می خوام همین نسخه رو روی web نصب کنم با پیغام زیر مواجه می شم :

خطا: ناتوان در یافتن فايل XML نصب در بسته

عین همین مشکل رو با نسخه 2.6.2 هم دارم . به نظر مشکل کجاست ؟

ضمنا جوملای من 1.5 است .

لینک به ارسال

در این باره در انجمن بارها بحث شده

لطفاً قبل از ارسال پست جستجو کنید و قوانین را مطالعه فرمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

جناب پردل عزیز دستتون درد نکنه ممنون

من کامپوننت رو نصب کردم ولی چندتا اشکال برام پیش اومده

1- فیلد شرح آگهی با اینکه فعال هست ولی تو موقع ثبت نام جلوش هیچ فیلدی دیده نمیشه و غیر فعال هست

2- موقعیکه کاربر ثبت نامش تموم میشه و مینویسه ایمیل ارسال شد یک پیام موفقیت ارسال میاد آخرش برای نرسیدن ایمیل به کاربر پیام انگلیسی هست فایلهای انگلیسی هم چک کردم شما کامل ترجمه کردید ولی این نوشته رو ندیدم ممکنه راهنمایی کنید از کجا میشه فارسیش کرد.

3- متن ایمیلهای ارسالی هم انگلیسی هست آیا از کامچوننت تماس با ما استفاده میکنه اگرنه از کجا میشه متنشو تغییر داد.

4- توصفحه ورود کاربر این دگمه تائید ورود جای قرارگیریش تو صفحه خیلی دور میافته اینو از کجا میشه تنظیمش کرد ممنون راهنمایی کنید تو دایوها دیدمش ولی تنظیمی نداشت

لینک به ارسال

سلام

1- لطفا دمو بديد. يعني چي موقع ثبت نام؟ فيلد شرح آگهي كه موقع ثبت نام نبايد نمايش داده بشه، موقع درج آگهي بايد بياد

2 و 3- متن انگليسي پيام و ايميل رو بنويسين تا بررسي كنم

لینک به ارسال

سلام آقای پردل ;

من در مورد خطای ناتوانی در یافتن فايل XML نصب در بسته در هنگام نصب روی web توضیحی دادم , ولی متاسفانه جواب روشنی نگرفتم .

در مورد سطح دسترسی هم چیزی تو انجمن پیدا نکردم .

شما نمی دونید مشکل ممکنه از کجا باشه ؟

لینک به ارسال

سلام

1- لطفا دمو بديد. يعني چي موقع ثبت نام؟ فيلد شرح آگهي كه موقع ثبت نام نبايد نمايش داده بشه، موقع درج آگهي بايد بياد

2 و 3- متن انگليسي پيام و ايميل رو بنويسين تا بررسي كنم

دوست عزیز من CB نصب کرده بودم این مشکل رو بوجود آورده بود هم برای فیلد شرح تو توش تعریف نشده بود هم برای ایمیل ها چون از طریق CB ارسال میشد اونا رو رفع کردم

حالا تاریخها به میلادی نشون داده میشه آیا باید به میلادی باشه یا بازم تنظیماتمو باید چک کنم؟

اگر میلادی هست میشه لطفا بکید فرمت Date تو کدوم فایل تعریف شده و قرار داره که ببینم میتونم شمسیش کنم یا نه.

لینک به ارسال

سلام

براي تبديل تاريخ به تاريخ خورشيدي، فايل هاي زير رو باز كنيد:

your_site/components/com_adsmanager/views/front/view.html.php
your_site/components/com_adsmanager/views/list/view.html.php
your_site/components/com_adsmanager/views/result/view.html.php

تو اين فايل ها دنبال عبارات زير بگردين:

[align=left]

function reorderDate( $date ){
	$format = JText::_('ADSMANAGER_DATE_FORMAT_LC');

if ($date && (preg_match("/([0-9]{4})-([0-9]{2})-([0-9]{2})/",$date,$regs))) {
		$date = mktime( 0, 0, 0, $regs[2], $regs[3], $regs[1] );
		$date = $date > -1 ? strftime( $format, $date) : '-';
	}
	return $date;
}

[/align]

عبارات بالا رو با عبارات زير جايگزين كنيد:

[align=left]

function reorderDate( $date ){
        return mosFormatDate($date);
    }

[/align]

لینک به ارسال

دوست عزیز مثل اینکه یک فانکشن جا افتاده چون کامپوننت اصلاح شده رو نصب کردم این ارور موقع لود صفحه اصلی اومد

Fatal error: Call to undefined function mosformatdate() in /public_html/components/com_adsmanager/views/front/view.html.php on line 184

گشتم این فانکشن تغییر تاریخ رو نتونستم پیدا کنم ظاهرا یا جا افتاده یا نامش درست ذکر نشده

یک سوال هم داشتم آیا ممکنه به عکس های آگهی ها لینک هم بدیم؟

لینک به ارسال

این قسمت ستون ها که تو میز کار افزونه هست ستونهای آگهی تو صقحه اول رو مشخص میکنه یا کار دیگه انجام میده چون هیچ آپشنی جز عنوان و ردیف نداره بعد برای تنظیمش باید یک مجموعه رو به اون نسبت بدیم و مجموعه بعدی ؟

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از جناب آقای پردل که این افزونه ارزشمند رو اینجا قراردادند. راستش من هیچکدوم از مشکلاتی که که عنوان شد رو نه در نصب و نه در اجرا نداشتم ولی یه مشکل عجیب دیگه واسم پیش اومد که تغییرات تو پیکربندی کامپوننت ذخیره نمیشه آیا علت خاصی داره. پیام با موفقیت ذخیره شد میاد ولی وقتی می ری یه دور می زنی و میای می بینی همه چی برگشته به حالت اول. پرمیشن فولد خاصی رو باید تغییر بدم؟

لطفا" راهنمایی کنید.

با احترام

لینک به ارسال

با عرض احترام خدمت جناب شمسی من قبل از زدن این پست این کار رو کردم تا اونجا که می دونستم فایل هایی که مرتبط بود رو 777 گذاشتم نشد که نشد برای همین پرسیدم دقیقا" چه فولدر یا فایلی باید دسترسی اون آزاد بشه یا شاید هم اشکال از خود کامپوننت و به این موضوع ربطی نداشته باشه.

ممنون از پاسخ سریعتون

لینک به ارسال

بخشید این سوال رو می پرسم کانفیگ خود جولا؟ با اینکه می دونستم مربوط نیست ولی اونو هم چک کردم و یک بار دسترسی اونو بالابردم ولی نشد.

کانفیگ خود کامپوننت در شاخه ادمین دوسه تا بود اوناروهم چک کردم اصولا همشون دسرسیهاشون 644 که به نظر مناسب می رسه ولی با این حال من تا 777 بالا می برم .

من فکر می کنم خود کامپوننت مشکل داره

این مشکل بر می گرده به فایل کانفیگ تو پوشه کنترلر کامپوننت در پوشه ادمین. ولی چی به چیه من نفهیمدم.:D

لینک به ارسال

سلام

من همين الان افزونه رو كه رو يكي از سايت هاي خودم نصبه (آخرين ورژن)،‌ تست كردم. مشكلي با تنظيمات پيكربندي نداره

لینک به ارسال

سلام و با تشکر از کامپوننت بسیار عالی که زحمت کشیدیدن و ترجمه نمودین

من چندتا سوال داشتم :

1.چه جوری میتونم وقتی از منو روی گزینه نیازمندی ها کلیک می کنم کلمه ( صفحه اصلی آگهی ها ) رو از نوار ابزار ابی رنگ خود مرورگر نمایش داده میشه رو به یک کلمه دلخواه تغییر بدم؟(منظورم عنوان صفحه اصلی خود کامپوننت است)

2.در صفحه اول چگونه می توان مجموعه ها را حذف کرد و به جایش جدیدترین آگهی را نمایش داد؟

3.در داخل خود صفحه کامپوننت ( مجموعه) دو تا ماژول جستجو پیشرفته و مرتب کردن بر اساس تاریخ هست . اینها رو میشه حذف کرد؟

دموی سایت من :

http://massageonline.ir/ads.html

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما آقای پردل من یکبار این کامپ رو خذفیدم و دوباره نصبیدم نشد که نشد من آدرس و یوزر سایت رو پ.خ کردم شما یه نگاه بهش بندازی قسمت پیکربندی فقط مشکل داره.

ببخشید می دونم سرتون خیلی شلوغه ولی خوب من هم خیلی کارم گیره این کامپوننته.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

مورد عجيبيه!

براي من تا حالا درست بوده. حتي همونطوري كه گفتم رو يكي از سايتام به خوبي داره آخرين نسخه كار ميكنه. اما الان رو لوكال نصب كردم مشكل داره.

البته اگه اول نسخه قبلي رو نصب كنين و بعد با اين نسخه آپگريد كنين، مشكلي نداره. پيشنهاد من اينه كه جوملاتون رو از اول نصب كنين (با توجه به اينكه هنوز افزونه اي روش نصب نكردين، نبايد مشكل باشه). بعد اول نسخه قبلي افزونه رو نصب كنين و در نهايت با اين نسخه جديد آپگريد كنين تا من سر فرصت مشكل نسخه جديد رو بررسي كنم يا اينكه نسخه جديدتر رو روش كار كنم.

لینک به ارسال

با تشکر از شما من جوملا و دیتابیس رو حذف و دوباره نصبیدم بعد کامپوننت 2.6.2 رو نصب کردم سالم بود و بعد آپگرید کردم به ورژن جدیدتر اون هم سالم شد.

کار من که راه افتاد و ممنون از پشتیبانی خوبتون

بدرود

لینک به ارسال

سلام

جناب پردل

آیا امکان دارد زمانی که یک بازدیدکننده مجموعه را انتخاب می کند در یک کشوی دیگر زیر مجموعه های آن نمایش داده شوند منظورم زمان درج آگهی است ؟

اگر امکان دارد بفرمائید هزینه چقدر می باشد ؟

با احترام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...