رفتن به مطلب
bety

به هم ریختگی قالب یار دبستانی در ie

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تشکر

سایت من با ie مشکل داره و کلا به هم میریزه... همه تاپیک ها با این موضوع رو هم خوندم و انجام دادم ولی متاسفانه مشکل همچنان پابرجاست!

اینم دمو

یه چیز دیگه: من آموزش ها رو، رو لوکال تست کردم و جواب نگرفتم. نمی دونم چه جوری میشه از رو هاست فایل ایندکس رو ویرایش کرد!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست خوب قالب اگر درست باشد رایگان منتشر نمی شود

این چه حرفیه دوست عزیز!!

با این توصیف خود جوملا هم باید ایراد داشته باشد؟!

اگر کمکی از دستتان بر نمی آید، کاربران دیگر را نا امید نکنید...

ارسال شده توسط bety - دیروز ۰۹:۳۵ عصر

سایت من با ie مشکل داره و کلا به هم میریزه... همه تاپیک ها با این موضوع رو هم خوندم و انجام دادم ولی متاسفانه مشکل همچنان پابرجاست!

برای اصلاح قالب باید با css آشنایی داشته باشد، کمی صبر کنید احتمالا طراح قالب پاسخ شما را خواهد داد

یه چیز دیگه: من آموزش ها رو، رو لوکال تست کردم و جواب نگرفتم. نمی دونم چه جوری میشه از رو هاست فایل ایندکس رو ویرایش کرد!

برای این کار هم دو راه دارید، اول آنکه فایل ایندکس رو از طریق فایل منیجر کنترل پنل هاست و یا نرم افزارهای ftp پیدا و ویرایش کنید، اما راه بهتر این هست که از طریق ftp فایل رو روی هارد ذخیره، ویرایش و روی فایل قبلی هاست بازنشانی کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

حل شد ممنون

مشکل از مطلبی بود که تو صفحه اول مستقیم از word کپی کرده بودم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...