رفتن به مطلب
nava

سوال در مورد قالب تابناک هزارە

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یە سوال در مورد قالب تابناک هزارە داشتم ، اینکە آیا میشە یە ماژولی مثل گلوبال نیوز را در قسمت کنتنت آریا فعال کرد یعنی بجای اینکە مطالب رو بصورت عادی در این قسمت نشون داد بتونی از طریق گلوبال نیوز در این قسمت نمایش داد؟.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله ميتوان هر ماژولي را در قسمت محتوا نمايش داد !

با استفاده از پلاگين module anywhere ميتونيد به راحتي اينكار را انجام دهيد و يا با استفاده از كامپوننت blank ميتونيد اينكار را به زيبايي انجام دهيد !

مورد اول را در سايت جومينا ميتونيد دانلود كنيد و براي دومي هم جستجو كنيد يادم نيست در انجمن معرفي كردم يا نه !

لینک به ارسال

ممنون از جواب فوری شما

ولی تنها یە چیزی کە میخواستم بدونم اینە کە ماژول رو تو کدوم قسمت باید فعال کنم شیوە فعالسازی رو بگید ممنون میشم چون در همە موقعیتهای قالب سعی کردم فعالش کنم ولی موفق نبودم

لینک به ارسال

بعد از نصب module anywhere كه يك پلاگين هست به اديتور شما يك دكمه اضافه ميشود و با زدن اون دكمه ميتونيد ماژول مورد نظر را انتخاب و درون محتوا نمايش دهيد !

براي اينكار شما اضافه كردن مطلب جديد رو انتخاب كنيد و فقط اين ماژول را درون آن اضافه كنيد و در تنظيمات نمايش عنوان مطلب و تاريخ و.... را غير فعال كنيد و در صفحه اول منتشر كنيد !

لینک به ارسال

باسلام دوبارە

من میخوام کە تو قالب تابناک هزارە قسمت کنتنت آریاش کلا یە موقعیتی مثل چپ و ڕاست قالب باشە یعنی ثابت باشە و بتونیم مثل چپ و ڕاست قالب درش ماژول فعال کنم نە اینکە مطالبی کە میذارم دقیقا بیان تو این قسمت ، مثلا بتونم مطالب تنها یک بخش رو مثلا ورزشی رو از طریق گلوبال نیوز درش فعال کنم.اینجوری کە شما فرمودید انجام دادم ولی زیاد جالب در نیومد . ایا میشە همچین تغییری در این قالب داد؟

لینک به ارسال

بله

با ماژول هاي نمايش اخبارحالا گلوبال نيوز يا ديگر ماژول ها مطالب مجموعه و بخش خودتون رو ميتونيد به راحتي در اون قسمت ها نمايش دهيد !

بعد از نصب ماژول در مديريت ماژول موقعيتش رو در موقعيت دلخواه قالب قرار دهيد !

كمي روي لوكال با ماژول هاي مختلف كار كنيد قلق همشون دستتون مياد و البته شما خودتون درخواست همچين روشي رو داشتيد كه من هم آنگونه راهنمايي كردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...