رفتن به مطلب
kloxo

فعال نشدن قالب تابناک نسخه تجاری شمارش زیر صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام من نسخه تجاری قالب تابناک رو خریداری کردم البته چندین بار به آقای تهرانی ایمیل کردم و مطمئنن بدلیل کار وقت نکردن جواب بدن که گفتم اینجا بپرسم که اگر ایشون وقت نداشتن جواب بدن دوستان دیگه که می دونند کمک کنند

من می خواهم بعد از اینکه 30 مطلبی که زدم در صفحه اصلی صفحه 31 که شد زیر صفحه بزنه صفحه دو و همینوطور الی آخر ولی تو قسمت صفحه اصلی این قالب و تنطیمات آیتم منو پارامترهای اصلی هرکاری می کنم باز نمیشه عکس هم گذاشتم که منظورم رو بهتر متوجه بشید نمی دونم باید چیکار کنم که شمارش صفحات فعال بشه ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

eugm623ba6vw4czj9vb8.jpg

wyp4jxbcqdro921wb1m6.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز ما قالب تایناک را نمیفروشیم رایگان برای دانلود قرار داده ایم شما باید از کسی که قالب را خریداری نموده اید پشتیبانی بگیرید

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی من قالب رو از شما خریدم

این قالب نسخه تجاری هست که برای فروش گذاشتید لطفا پیگری کنید

لینک به ارسال

حتما اشتباه میکنید ؟!! من کی به شما قالب تابناک فروختم ؟؟؟؟ از روز اول من این قالب را رایگان و کد باز منتشرش کرده ام شما چطور این را از من خریده اید ؟؟؟

پستتون را پاک نکردم تکلیف قضیه روشن بشه ! آدرس سایتتون را اعلام کنید بزارید من هم ببینم به شما چی فروخته ام ؟؟؟!!!!!

اصلا جومینا فروشگاه نداره که من بخوام این قالب را به شما بفروشم . ما تنها کار طراحی سایت و قالب انجام میدیم و بر خلاف دیگران فروشگاه قالب هم نداریم چون قالبی که برای یک نفر طراحی کردیم به دیگران نمیفروشیم . گرچه در حال راه اندازی فروشگاه با امکانات فوق العاده هستیم اما در فروشگاهمان هم قالب نمیفروشیم و تنها به عنوان نمونه کار قالب ها را میزاریم .

لینک به ارسال

نگران شده بودم گفتم شاید یکی داره به اسم قالب میفروشه !@

حالا بریم سر مشکل شما . در قسمت مدیریت منو و صفحه اصلی در قسمت پارامتر ها صفحه بندی را روی اتوماتیک قرار دهید

لینک به ارسال

سلام

واقعا از پاسخگويي شما لذت بردم من هم هم چنين مشكلي با قالب تابناك دارم ولي قسمتي را كه گفتيد در مديريت پيدا نمي كنم منظور پارامترها را مي گويم كه چطور پيد اكنم و اتوماتيك كنم

آدرس سايت من

muslemblog.gigfa.com

لینک به ارسال

با سلام لینک فکر کنم مشکل داشته باشه

میزنه کامپونت یافت نشد ممنون از پیگیریتون

لینک به ارسال

سلام

لینک سالم هست دوست عزیز و بدرستی کار می کنه!

مشکلتون با لینک چی هست؟ باز نمی شه؟ باز می شه و نمی تونید آموزش رو ببینید؟ یا...؟

لینک به ارسال

با سلام

شما میتونید با مراجعه به سایت جومینا لرن از این آموزش و آموزشهای دیگر ان بهرمند شوید

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

يك سوال اساسي؟؟؟ چگونه در تصوير ما رو تيتر هم داريم در قالب تابناك اما عملا يك تيتر مي شه نوشت؟؟؟ لطفا راهنمايي نماييد برادر عزيز اقاي تهراني

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی

ببخشید فضولی نباشه یه سوال برام پیش اومد. شما گفتید فروشگاه ندارید ، این فروشگاهی که بالای انجمن زدید مگه برای جومینا نیستش ؟

پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم

http://www.joominamarket.com/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...