رفتن به مطلب
aleas

ماژول پر بازدیدترین مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان کسی ماژول پربازدیدترین مطالب داره که چندتا مطلب که بیشترین بازدید رو داشتن نمایش بده برای قالب تابناک 4 میخوام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه من تو لیست ماژول ها چنین چیزی ندیدم فقط

محبوب ترین کلمات کلیدی

که من کلمات کلیدی رو نمیخوام پربازدید ترین یا همون محبوب ترین خبرها رو میخوام که عنوان چندتا خبر به همراه لینکشون نمایش بده مثل قسمت اخرین خبرها

لینک به ارسال

سلام

خانوم آلیس ، پیشنهاد جناب ecomp.ir پیشنهاد درست و بجایی هست ، فقط فکر کنم عنوان دقیقش "محتوای بیشتر خوانده شده" هست.

البته این ماژول خیلی به درد سایت های خبری نمیخوره...

چون در سایت های خبری باید پربازدیدترین مطالبِ یک بازه زمانی مشخص نمایش داده بشه.

مثلا پربازدیدترین های 10 روز گذشته...

شک دارم ، ولی بنظرم thumbsup بتونه این کار رو براتون انجام بده(البته به اصلاح css نیاز خواهد داشت)

ولادت کریم اهل بیت مبارک

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

یعنی ماژولی برای اینکار نیسته که نیاز به کد نویسی دگه نباشه؟نه بازه زمانی مهم نیست اونایی که بازدیدشون بیشتر هسته به اون تعدادی که من میگم مثلا 5 تا از پربازدید ترین هارو نمایش بده مثلا خود سایت تابناک یه گزینه داره بنام پر بیننده ترین مطالب

لینک به ارسال

بنده الیاس لنگری پور هستم

چون باهم ارسال کردیم متوجه خط اول نشدم برحال هر چی گشتم چنین چیزی ندیدم اگر شما تو جوملاتون دارینش خب اگر زحمتی نیست از تو جوملا بدین من ممنون میشم گر ندارین هچی جاش از یه چیز دگه استفاده میکنم ممنون

لینک به ارسال

بخشین آقا الیاس ، شرمنده:blush:

اگر براتون مقدور هست ، تصویر صفحه اضافه کردن ماژول جوملای خودتون رو همینجا قرار بدید تا با هم بررسیش کنیم.

ولادت کریم اهل بیت مبارک

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

سلام آقا الياس:heart:

شما برو قسمت ماژول ها ، در بالاي همه ي ماژول ها ،‌يه قسمت داره براي جستجو نوشته ( فيـ _لتر)

چنتا جلوترش نوشته : انتخاب نوع

كه منوي كشويي رو باز كنيد ، اينو بزنيد: mod_mostread

ماژولتون اگه وجود داشته باشه با هر نام ، مياره

لینک به ارسال

تنها mod_mostReadTags وجود داره که اونم مال کلمات کلیدی هسته

اینم لیست کل ماژول ها قسمت مدیریت ماژول ها

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13134828981.JPG

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13134828982.JPG

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13134828983.JPG

اینم از قسمت مدیریت ماژول ها گزینه جدید

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13134828984.JPG

لینک به ارسال

ببخشید اینی که گفتین شما کجا تو عکسی دادم دیدین؟

بله دیدم تو قسمت ایجاد ماژول منظورتون بود ممنون فعلا باید برم تا عصر ببینم چی میشه ممنون از راهنمایتون من تا حالا قسمت مدیریت ماژول نگاه میکردم

لینک به ارسال

خب من تست کردم همین ماژول پر بازدید ترین خبرهارو نمایش میده حالا یه سوال دگه داشتم ماژولی نیسته که نوع نمایش پربازدید ترین خبر ها که توسط این ماژول به این شکل هسته

download.php?imgf=13135045952.JPG

به این شکل نمایش بده؟

download.php?imgf=13135045951.JPG

لینک به ارسال

خب من تست کردم همین ماژول پر بازدید ترین خبرهارو نمایش میده حالا یه سوال دگه داشتم ماژولی نیسته که نوع نمایش پربازدید ترین خبر ها که توسط این ماژول به این شکل هسته

download.php?imgf=13135045952.JPG

به این شکل نمایش بده؟

download.php?imgf=13135045951.JPG

سلام

سوال جدید باید در پست جدید زده بشه(قوانین انجمن)

دوست عزیز برای نمایش اخبار ؛ افزونه خیلی زیاد هست

در انجمن جستجو پیشرفته بزن کلی برات میاره

موفق و شاد باشی

لینک به ارسال

بابا خب سوالم مربوط به همین بحث این تاپیک درمورد پر بازدید ترین خبر ها میشه ؟ چشم البته چند دقیقه قبل دوباره تو تاپیک تغییرات در تابناک جوملا نگارش 4 همین اشتباه رو کردم تاپیک جدید نزدم باشه دگه برای هر سوال یه تاپیک میزنم ممنون

ضمنا" برای نمایش اخبار نه میخوام پربازدیدترین خبرها مثل اخرین اخبار نمایش بده که سرج میکنم ماژول پربازدیدترن خبر - ماژول پربازدیدترین مطالب - ماژول پربازدیدترین ها - ماژول محتویات مطالب پربازدید و... سرج کردم چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال

بابا خب سوالم مربوط به همین بحث این تاپیک درمورد پر بازدید ترین خبر ها میشه ؟ چشم البته چند دقیقه قبل دوباره تو تاپیک تغییرات در تابناک جوملا نگارش 4 همین اشتباه رو کردم تاپیک جدید نزدم باشه دگه برای هر سوال یه تاپیک میزنم ممنون

ضمنا" برای نمایش اخبار نه میخوام پربازدیدترین خبرها مثل اخرین اخبار نمایش بده که سرج میکنم ماژول پربازدیدترن خبر - ماژول پربازدیدترین مطالب - ماژول پربازدیدترین ها - ماژول محتویات مطالب پربازدید و... سرج کردم چیزی پیدا نکردم

اون ماژولي كه نمايش دادي ( دوميه ) ماژول آخرين اخبار هست !

ولي جومينا يه ماژول معرفي كرده كه علاوه بر خواسته شما ، امكانات فوق العاده ديگري هم داره

اين لينكو نيگا:

http://forum.joomina.ir/newreply.php?tid=6068&pid=34112

:thankyou:

لینک به ارسال

این که لینک ویرایش پست من بود فکر میگردم این انجمن چنین گزینه ای نداره اخه کنار پست هایی ارسال میکنم گزینه ای برای ویرایش نزده بود

ضمنا " بله اون عکس دومی ماژول اخبار بود ولی انگار متوجه منظور بنده نشدین منظورم این بود

یه ماژولی هسته که مثل ماژول اخرین اخبار رو نمایش بده منظورم از اینکه مثل ماژول اخرین اخبار اینه که اگر توجه کنی تو عکس اول ماژول نمایش پربازدید ترین خبر ها عنوان خبرها با خطی از هم جدا نشده و یا تاریخ یا زمان ارسال اون پست کنارشون نزده یا حداقل اگر زمان نمیزنه باخط عنوان های خبرهای پربازدید با خط از هم جدا کنه مثل ماژول اخرین خبرها

امیدوارم متوجه منظورم شده باشین

لینک به ارسال

فکر کنم تو کامپوننت 2 aida news چنین تنظیماتی باشه که کارتون راه بیفته تو گوگل سرچ کنید پیداش میکنید فارسی ساری هم شده

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ماژول مورد نظر شما

mod_camp26_breakingnews

از اینجا می تونید دانلود کنید

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13135532081.zip

موفق باشید

-----------------------------------

امروز همان فردایی است که دیروز منتظر آن بودی!

لینک به ارسال

دوست عزیز انگار متوجه منظور بنده نمیشین اینی شما معرفی کردین ماژول آخرین خبرها هسته ببینید منظور من اینکه یه ماژول پربازدید ترین خبرها میخوام که نوع نمایش تو سایتم مثل ماژول mod_camp26_breakingnews باشه دوستان توجه کنین ماژول پربازدییدترین خبرها باشه فقط نوع نمایش مثل ماژول mod_camp26_breakingnews باشه یعنی مثل ماژول mod_camp26_breakingnews که عنوان اخرین خبرهارو با خط از هم جدا میکنه ماژول پربازدید ترین خبرها هم باشه که عنوان پربازدید ترین خبرهارو باخط از هم جدا کنه

الان من این ماژول پربازدیدترین خبرهارو میخوام؟ امیدواروم متوجه منظورم شده باشین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...