رفتن به مطلب
aleas

تغییرات در تابناک جوملا نگارش 4

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نبیاشید دوستان میشه برای هر کدوم از این تغییراتی که تو عکس گفتم باید چگونه انجام بدم میشه ر کدوم که میدونین راهنمایی کنین ضمنا" بنده بهتره بگم صفر یعنی از جوملا چیزی نمیدونم پس اگر میشه بهتر راهنمایی کنین برای هر مشکل شماره گزاری کردم ممنون میشم جواب بدین که ببینم خودم میتونم انجامشون بدم مرسی ممنون

این عکسو ببینین توضیح دادم

http://up1.iranblog.com/images/9822.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تصویرتون کمی شلوغه و تا جایی که بنده متوجه منظورتون شدم:

1. بصورت پیشفرض فعال هست و بستگی به تعداد مطالبتون داره که برای صفحه اصلی جهت نمایش تنظیم کردید... از مسیر زیر هر دو قابل ویرایش، به دلخواه شما هستند:

مدیریت سایت / منوها / منو اصلی / صفحه اصلی ---> پارامترها - اصلی و پارامترهای پیشرفته

2. ماژول کلمات کلیدی رو از اون موقعیت بردارید یا غیر فعال کنید و به جای اون ماژول پربازدیدترین خبرها رو منتشر کنید... (برای این کار باید از مدیریت سایت به مدیریت ماژول ها رفته و بعد وارد ویرایش ماژول مورد نظر و تنظیمات رو اعمال کنید)

3. قالبتون باید ویرایش بشه و ایجاد منو و ماژول منو...

4. متوجه منظورتون نمی شم! منظورتون کم و زیاد کردن منوها هست؟ اگر بله از طریق مدیریت منو ها باید منوهای اون قسمت رو کم یا زیاد کنید)

5. افزونه کلمات کلیدیتون رو باید غیر فعال کنید

6. تعداشون رو باید در افزونه ای که در اون موقعیت منتشر شده تغییر دهید و برای اضافه کردن مطالب صفحه اصلی طبق پاسخ شماره 1 پیش برید (پارامترها - اصلی)

اگر جای مبهم بود یا منظورتون چیز دیگه ای بود واضح تر بفرمائید...

سلامت باشید

لینک به ارسال

4- میخوام در موقعیت 4 بخش های خبری رو نمایش بده چکار باید بکنم؟

چرا این انجمن گزینه ای نداره پست ویرایش کرد؟

جز اینکه جواب سوال بالا رو میدین بگین اسم ماژول پربازدیدترین خبرها چی هسته؟ ضمنا" یه منبع مطمن هم برای دانلود ماژول و افزونه معرفی کنین ممنون این سوالم شاید ربطی به این تاپیک از نظر شما نداشته باشه ولی میخوام این ماژول به جای کلمات کلیدی استفاده کنم و اینکه واسه یه سوال کوتاه گفتم تاپیک الکی نزنم ممنون

ضمنا" منظورم از

4- میخوام در موقعیت 4 بخش های خبری رو نمایش بده چکار باید بکنم؟

منظورم از بخش میخوام گروه های خبری یا همون دسته خبرها تو اون موقعیت نمایش داده بشه که با کلیک رو هر کدوم خبرهای اون دسته نمایش داده بشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...