رفتن به مطلب
aleas

تابناک جوملا نگارش 4

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان من قالب تابناک جوملا نگارش 4 که تو سایت http://www.joomina.ir واسه دانلود گذاشته هر کار کردم نتونستم نصب کنم حتی بقیه قالب های خبری هم تست کردم نتونستم و اگر نصب میشدن ناقص نصب میشدن رو جوملا 1.5 - 1.6 -1.7 رو هر سه تا تست کردم نشد خب میخواستم بدونم کسی از دوستان هسته این قالب تابناک جوملا نگارش 4 همراه با جوملا فارسی مورد نظر کامل نصب کنه و چندتا مطلب هم بزاره که قالب کاملا همه چی کامل بیاد بالا هزینه اش چقدر میشه؟و اگر قالب با جوملا 1.7 سازگار نیسته بخواهین سازگارش کنین و با جوملا 1.7 نصب کنین چقدر میشه؟ ممنون میشم یکی از دوستان جواب بدن بنده عجله دارم و اینکه حداقل ترین قیمت ممکن رو بگین مرسی ممنون منتظر جوابتون هستم از مدیران هم خواهش میکنم این تاپیکو نبندن من نتو زیر رو کردم کسی رو ندیدم انگار جوملا طرفدار کم داره و شنیدم واسه یه سایت خبری خیلی خوبه برای همین میخوام جوملا نصب کنم من خودم قبلا وردپرس نصب کرده بودم ولی تو وردپرس حجم بانک خیلی زیاد میشه که دگه هاست جوابگو نیست روزی نزدیک 200 -300 تا خبر میریزم توش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

در صورت امکان اطلاعات هاستتون رو برام بفرستید تا جوملا رو براتون نصب کنم و قالب مورد نظر رو... (رایگان)

برای تبدیل قابل فرصت نمی کنم دوست عزیز... (اگر دوستان دیگه فرصت کنند انجام می دهند...)

سلامت باشید

لینک به ارسال

باعرض سلام خسته نباشید واقعا از لطفتون ممنون این قالب به چه نسخه ای سازگاره؟من شنیدم با نسخه 1.5 درسته؟خب این نسخه 1.5 با 1.7 فرق نمیکنه؟یا صبر کنم ببینم کسی پیدا میشه قالبو به 1.7 تبدیل کنه اگر پیدا نشد مزاحم شما بشم

کلا" میشه بگین فرق 1.5 با 1.7 در چی چه چیزی تغییر کرده؟

لینک به ارسال

باعرض سلام خسته نباشید واقعا از لطفتون ممنون این قالب به چه نسخه ای سازگاره؟من شنیدم با نسخه 1.5 درسته؟خب این نسخه 1.5 با 1.7 فرق نمیکنه؟یا صبر کنم ببینم کسی پیدا میشه قالبو به 1.7 تبدیل کنه اگر پیدا نشد مزاحم شما بشم

کلا" میشه بگین فرق 1.5 با 1.7 در چی چه چیزی تغییر کرده؟

آره اين واسه 1.5 هست

فرقشون به كد نويسي هاشونه

يكم كد نويسي 1.7 فرق كرده

ولي چون 1.7 تازه اومده به شما پيشنهاد ميكنم از همون جوملا 1.5 استفاده كنيد و قالب هاي 1.5

بدين آقاي فرحزاديان واستون جوملا و قالبش رو نصب كنه:heart:

موفق و شاد باشيد

:thankyou:

لینک به ارسال

ممنون فعلا گفتم واسم نصب کنه و واقعا" از لطفشون ممنونم

یه سوال داشتم الان با جوملا 1.5 سایتو میارم بالا و دیتابیس هم ساخته میشه در اینده بخوام 1.7 نصب کنم مشکلی برای خبرهایی که تو سایت گذاشتم پیش نمی یاد ؟ نسخه 1.7 با همون دیتابیس کار میکنه؟

یه سوال دگه هم داشتم اینکه از کجا میتونم بفهمم تو نسخه 1.5 و 1.7 تو کد نویسی قالب چه کدهایی فرق کرده که بتونم قالبو با 1.7 سازگار کنم مرسی ممنون؟

لینک به ارسال

با سلام

سلامت باشید

لطفا سوال جدید در تاپیک جدید و بخش مربوطه... (البته قبلا بحث شده و اگر کمی جستجو کنید نیاز به ایجاد تاپیک نخواهد بود...)

پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...