رفتن به مطلب
mohsena

امتياز دهي به مطلب مخصوص گروهي از اعضا

پست های پیشنهاد شده

من مي خوام تو سايتم فقط يه گروه خاص(مثلا داور) بتونه به مطالب راي بده !لطفا كمكم كنيد خيلي فوري

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من می خوام این سایت امکان ارسال مطلب توسط اعضا داشته باشه از اونجاییکه k2 اجازه ی ارسال مطلب به کاربرا رو نمیده نمیتونم ازش استفاده کنم

ممنون بابت راهنماییت

کسی نمیتونه مشکل ما رو حل کنه ؟

لینک به ارسال

فایل راهنما یا توضیحات واسه این افزونه ندارید ؟ چطوری میشه اجازه ی ارسال مطلب و به اعضا داد ؟

لینک به ارسال

دوست من اگه می خوایی اون مطلبت فقط برای همون گروهی که باید نظر بدی نمایش داده بشه یه راهی پیشنهاد می کنم

از قضا این گروه باید قابلیت ارسال مطلب رو داشته باشن

برای اینکه در جوملا(منظورم بدون نصب هیچ افزونه ای هستش) کاربری بتونه مطلبی رو ارسال کنه باید نویسنده باشه

حلا شما می تونی کاربریا مورد نظرت رو از ثبت نام کرده به نویسنده تغییر بدی و لین مطالبت رو فقط برای نویسنده ها به نمایش بزاری

و برای مطلبت نظر سنجی رو فعال کنی.

امید وارم مفید باشه

لینک به ارسال

دوست من اگه می خوایی اون مطلبت فقط برای همون گروهی که باید نظر بدی نمایش داده بشه یه راهی پیشنهاد می کنم

از قضا این گروه باید قابلیت ارسال مطلب رو داشته باشن

برای اینکه در جوملا(منظورم بدون نصب هیچ افزونه ای هستش) کاربری بتونه مطلبی رو ارسال کنه باید نویسنده باشه

حلا شما می تونی کاربریا مورد نظرت رو از ثبت نام کرده به نویسنده تغییر بدی و لین مطالبت رو فقط برای نویسنده ها به نمایش بزاری

و برای مطلبت نظر سنجی رو فعال کنی.

امید وارم مفید باشه

ممنون بابت راهنماییتون ولی این سایت مدیریت همایش که نوشتن مطالب برای کاربران و امتیازدهی فقط برای داوران .

اگر داور نویسنده باشه اونوقت هرکدوم از کاربران هم میتونن امتیاز بدن .

چرا کامپننتی واسه این کار وجود نداره ؟ حتی اگه یه ماژول هم باشه میشه با ماژول منیجر سطح دسترسی شو تایین کرد ولی حتی یه ماژول امتیازدهی وجود نداره .نداره؟

لینک به ارسال

کسی میتونه این پلاگین های امتیازدهی رو دستکاری کنه که فقط برای چند نفر مشخص (مشخص بودن نام کاربری ) اجازه ی امتیاز دادن رو فراهم کنه ؟

فکر می کنم این تنها راه حل این مشکله :huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...