رفتن به مطلب
Napo

ورود به صفحه دلخواه پس از ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

ما چطوری میتونیم وقتی کاربری ثبت نام میکنه اول بطور اتوماتیک پس از ثبت نام login بشه و هم login شدش به یک صفحه دلخواه وارد بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ما چطوری میتونیم وقتی کاربری ثبت نام میکنه اول بطور اتوماتیک پس از ثبت نام login بشه و هم login شدش به یک صفحه دلخواه وارد بشه

دوست من سلام :

در این مورد بارها در انجمن صحبت شده . لطفا کمی جستجو کنید .

1- در قسمت Global Configuration و در بخش سیستم میرید و آیتم New User Account Activation رو غیر فعال کنید .

2- شما در ماژول لوگین رفته (ورود کاربران) و آیتم Login Redirection Page رو در هر صفحه ای که می خواهید لینک می دهید .

یا علی .

لینک به ارسال

سلام

شما در تنظیمات کلی سایت در تب سیستم قسمت ثبت نام

انتخاب کنید که ایمیل فعال سازی برای کاربر ارسال نشه

و در مدیریت ماژول هم وارد ماژول ورود بشید و در سمت چپ در تنظیمات انتخاب کنید که کاربر بعد از ورود به چه صفحه ای انتقال داده بشه

در پناه حق...

لینک به ارسال

فکر کنم منظور ایشون اینه که کاربر عضو سایت پس از login مانند فروم ها هدایت بشه به صفحه ای که بوده

که متاسفانه اینکار در جوملا شدنی نیست یعنی اینکه مازول اینکار تهیه نشده است

لینک به ارسال

فکر کنم منظور ایشون اینه که فرد پس از login مانند فروم ها هدایت بشه به صفحه ای که بوده

که متاسفانه اینکار در جوملا شدنی نیست یعنی اینکه مازول اینکار تهیه نشده است

دوست عزیز من خدمتتون عرض کردم . چرا اینکار شدنی نیست ؟

1- در قسمت Global Configuration و در بخش سیستم میرید و آیتم New User Account Activation رو غیر فعال کنید . (این برای اینکه به محض ثبت نام وارد سایت بشن)

2- شما در ماژول لوگین رفته (ورود کاربران) و آیتم Login Redirection Page رو در هر صفحه ای که می خواهید لینک می دهید . (اینم برای اینکه بعد از ورود به صفحه خاصی که خودتون می گید هدایت شوید )

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...