رفتن به مطلب
joomlaman

به ما كه رسيد و خواستيم دفاع كنيم تاپيك قفل شد ايول بابا

پست های پیشنهاد شده

سلام

تا ما رسيديم جواب بديم به تاپيك نمايش سپاس ها قفلش كردين

خداييش ظلمه

شما حرفاتون زديد و بعد قفلش كردين و درحقيقت بدون وجود متهم در دادگاه محكوم اش كردين

اين عدالته؟

حداقل لطف كنيد من جوابم رو اينجا بدم و بعد اين تاپيك رو قفل كنيد كه ما هم به حقمون رسيده باشيم

جواب من:

مدیر انجمن آقای شمسی و آقا مجتبی عزیز هر دو با اسپم خیلی مخالفند و پستها تشکر را اسپم میدونند . ما در جمع مدیران به مجتبی و سعیذ میگیم آنتی اسپم! یکشون نسخه 2011 و یکیشون هم 2010 است . برای همین هم این که آقا مهدی در امضاشون نوشته اند خیلی هم خوبه و بد نیست

اين دوستان كه حتي ارسال هاي احساسي و انتقادي رو هم اسپم ميدونند

اصلا هر ارسالي كه توش كلمه جوملا نباشه اسپم ميكنن و از نظرشون فاقد شرايط ارساله

نمونه : من تو يه تاپيك كه دوستان يه ماژول عالي معرفي كرده بودند نتونستم جلوي خودم رو بگيرم و نوشتم :(( بابا دمت گرم عجب ماژولي )) و اسپم شد

نمونه ديگه : تو يه تاپيك ديگه هم از يكي از دوستان كه بر عليه مديران انجمن هاي ديگه كه همه از دوستان ما هستند (همه جوملايي هستيم و چه فرقي ميكنه انجمن كدوم باشه) شعار داده بود كه من تذكر دادم ولي متاسفانه ارسال من اسپم و ارسال ايشون كه ظاهرا قديميتربودن باقي ماند

الان هم كه از شما كمك طلبيدم ميترسيدم اين تاپيك و ارسالي كه يه ساعت طول كشيده نوشتم راحت پاك بشه

البته بايد به يه مسئله هم اعتراف كنم و اون اينكه : نه اينكه تو انجمن هاي مختلف شركت ميكنم و پست ارسال ميكنم گاهي اوقات متوجه اب وهوا نميشم و دقت نميكنم كه اين پست كه فرضا تو انجمني ديگه اسپم نميشه در جومينا اسپم به حساب مياد و بالعكس و دچار مشكل ميشم

البته يه انتقاد هم دارم و اون اينكه معمولا وقتي يه پستي پاك ميشه جايش خالي ميمونه و در صورت امكان يه توضيحي هم بابت پاك شدن ارسال گذاشته ميشه كه نفر هم توجيه بشه (روال معمول تو انجمن ها)

همین مشکلیه که قدیمی هایانجمن میگم و اون پر شدن صندوق پستی و ارسال ایمیل های پی در پی هست . خوب این هم مشکلی هست که اشکال ایجاد میکنه و اعصاب را به هم میریزه ! مخصوصا ایمیل پی در پی

خب اين كه اختياريه و ميتونن اشتراك نداشته باشند و امثال من كه حوصله دارند مشترك ميشن و از بابت امكاني كه گذاشتين تشكر هم ميكنم

و جالبتر اینکه اقای فرحزادیان هم ازشون تشکر کردند

متاسفانه تو این انجمن چپ و راست دوستان از همدیگه تشکر میکنند

سلام

نميخواستم جواب بدم چون تاپيك باز منجرف شد

اول اينكه شما هنوز نميدوني تشكر رو واس چي ميدن هر وقت فهميدي ميتوني در موردش حرف بزني

من ياد گرفتم كه تشكر به معني كاري است كه نه تنها براي فردي كه مبحث رو باز كرده مفيد واقع شده اگر صدسال ديگه هم كسي اون مطلب رو بخونه بازم ازم تشكر كنه . نه اينكه فرضا علي تو انجمن از دوستان قديمه و هر وقت پستي ارسال كرد من فوري برم يه جواب الكي بدم و اونم بر حسب ارادت (كارش راه نيافتاده) ازم تشكر كنه و بالعكس

شما بايد به نظر ديگران احترام بگذاريد

من در اولين ارسالم نوشتم: اين نظر شخصيه منه

ما هم از شما تشكر كرديم بابت ارسال نظر شخصيتون (اگر جوابم رو دقيق خونديد)

دليل اينكه آقاي فرحزاديان جواب نداد اينه كه وقتي ايشون ببين يكي ديگه جواب مورد نظرشو داده ، دوباره جواب نميده و فقط تشكر ميكنه:exclamation:

اين يه معني تشكر بود :heart:

من خودم يه پستي ميدم 4-5 بار ميخونم ببينم مشكلي نداشته باشه ( از نظر نگارش ، عدم توهين و ....)

+++++++++++++++

اگر من تو انجمن جواب کسی رو میدم به خاطر اینه که اوناهم جواب منو میدن و یه همکاری دوطرفه است

خوب اين انجمن اينطوري نيست چون در اينجا همه بر اساس محبتي كه دارند تلاش ميكنن بيشتر كمك كنند

شما اگه براي اينكه همكاري دو طرفه هست كمك ميكني پس نياز به تكشر شدن و تشكر كردن نداري

من خودم الان بيش از 300-400 پست دادم بدون اينكه سوالي داشته باشم كه كسي منو راهنمايي كنه !

ولي همچنان با علاقه به كارم ادامه ميدن چون هدفم تشكر شدن نيست

+++++++++++++

باقي پست هايي هم كه داديد مربوط به اينه كه معني تشكر رو در اين انجمن نميدونيد

يكم بمونيد در اين انجمن كم كم ميفهميد معني تكشر در اينجا چيه

حالا من به عنوان يه دوست يكي ديگه از مهم ترين هاش رو بهت ميگم:

تشكر : براي احترام به وقت و تايمي كه فردي براي گذاشتن نظر در انجمن ميگذاره :heart:

اين حرف شما تو همه انجمن ها مصداق نداره مثلا برو تو جومفا و چند صفحه بنويس و بعد ببين چند نفر تشكر خواهند كرد

باقيش . . .

دوست عزيز من با شما دعوا و پدر كشتگي ندارم و من از شما عذر مخوام بابت تاپيكي كه راه انداختم و باعث دلخوري شما يا احيانا دوستي ديگر شدم .موفق باشيد

موفق و شاد باشيد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

اول از همه یه چیزی بگم مجتبی فرحزادیان از پایه های اصلی این انجمن است و همه ما مدیون زحمتی هستیم که مجتبی بدون چشم داشت میکشه . کلی وقت میزاره جواب بده در صورتی که به کسی بدهکار نیست .

اما در مورد اسپم :

ببینید انجمن جومینا را همه ما همیشه سعی کرده ایم تخصصی نگهش داریم در یه انجمن تخصصی (بابا دمت گرم ) معنی آنچنانی نداره برای همین اسپم حساب میشه . درسته این امر باعث میشه انجمن کمی خشک و رسمی بشه اما به عوض اطلاعاتی که بازدید کننده دریافت میکنه صحیح و بدور از هزرنامه هست .

فرموده بودید هر پستی که اسم جوملا توش نباشه اسپم میشه خوب بله هم درسته و هم غلطه مثلا دیروز یکی از کاربرای انجمن در قسمت معرفی سایت های مفید یک سایت معرفی نموده بود که در مورد aip فونت بود اصلا ربطی هم به جوملا نداشت اما به طراحی ربط داشت و بسیار مفید بود این اسپم نیست اما اگر یکی بیاد بگه سایت مفید سایت منه این امکان هم مجانی میدم بعد شما بری تو سایتش و همون امکان باشه اما در حقیقت تبلیغ چیزه دیگه ای باشه این علاوه بر این که اسپم هست تبلیغ هم هست .

یک مورد دیگه هم وجود داره . ببینید شما پیشنهاد دادید خوب ما هم گفتیم بررسی میکنیم حتی من هم گفتم نظر شخصی من اینه که این پیشنهاد خوبه اما در جومینا نظر شخصی زیاد اهمیت نداره اینو از مدیران میتونید بپرسید .

هر تصمیم خوبی جنبه های بدی هم داره که باید بررسی شه .

لینک به ارسال

اما در مورد اسپم :

ببینید انجمن جومینا را همه ما همیشه سعی کرده ایم تخصصی نگهش داریم در یه انجمن تخصصی (بابا دمت گرم ) معنی آنچنانی نداره برای همین اسپم حساب میشه . درسته این امر باعث میشه انجمن کمی خشک و رسمی بشه اما به عوض اطلاعاتی که بازدید کننده دریافت میکنه صحیح و بدور از هزرنامه هست .

جناب تهرانی عزیزم، سلام

قطعا سختگیری برای مدیریت منظم و تخصصی انجمن بسیار شایسته و ضروری هست. اما به نظرم می رسه در مورد ادبیات کاربران نباید چندان سختگیری کرد. در هر حال هر کسی ادبیات خودش رو داره و در صورتی که خالی از زشتی و توهین باشه قابل احترامه... ما نباید با شیوه ی مدیریتی حتا جمعی خودمون خواسته و ناخواسته به ادبیات دیگران خرده بگریم.

ارادتمند

لینک به ارسال
جناب تهرانی عزیزم، سلام

قطعا سختگیری برای مدیریت منظم و تخصصی انجمن بسیار شایسته و ضروری هست. اما به نظرم می رسه در مورد ادبیات کاربران نباید چندان سختگیری کرد. در هر حال هر کسی ادبیات خودش رو داره و در صورتی که خالی از زشتی و توهین باشه قابل احترامه... ما نباید با شیوه ی مدیریتی حتا جمعی خودمون خواسته و ناخواسته به ادبیات دیگران خرده بگریم.

سلام دوست عزیزم :

اما من با آقای تهرانی موافقم . ببینید هر مجموعه ای نیاز به یکسری مدیریت داره . مدیریت کلام خیلی مهمه . بعضی از کاربران رو اگر تحت پوشش مدیریت کلام قرار ندیم ممکنه خودشونو گم کنن و تند صحبت کنن دیگه نه احترامی نه پیشکسوتی و مهم تر از همه نه انسانیتی در اونها دیده نمی شه .

سریع فکر می کنن تا مدیر یک جا هستن یا چون تو 1000000000 انجمن دیگه عضو هستند خبریه !!!! این انجمن قانون های خاص خودشو داره هرکسی می تونه پیروی کنه و هر کی ناراضی هست می تونه این اینجمن رو ترک کنه . کسی اسلحه نذاشته که لطفا خواهش می کنیم در این انجمن عضو بشید . تمامی مدیران انجمن شبانه روز دارن زحمت می کشن برای پیشرفت . پس دلیل نداره یک کاربری که از خود راضی هست بیاد بگه دوست ندارم مدیر باشم چون بی سواد می مونم . این به غیر از اینکه توهین کرده و شخصیت خانوادگیشو رسونده قوانین رو هم پیروی نکرده .

هر کدوم از مدیران این انجمن هم از شخصیت های بالایی برخوردارن و هم مدارک بالای تحصیلی دارن اما اینقدر شکست نفس دارن که نمیان جار بزنن مثل کاربران تازه به دوران رسیده . اگر کاربران از خود راضی اطلاع ندارن من که کمی با مدیران ارتباط برقرار کردم این چیزا رو مطلع شدم .

پس مدیران بی سواد نیستند . استادن . ما نمی تونیم بگیم استاد ها بی سوادن می شه گفت ؟؟؟ نه .

من با آقای تهرانی کاملا موافقم .

امام علی (ع) می فرماید : از دری که شوخی وارد بشه ادب خارج می شه . با استفاده کردن کلماتی چون بابا دمت گرم و .... انجمن از مسیر اصلیش خارج میشه .

یا علی .

لینک به ارسال

اقا من که گفتم اشتباه کردم و همه چیز رو هم به گردن گرفتم و لطفا منو ببخشید

اما برای روشن شدن موضوع لطفا

فقط یه نگاهی به این لینک بیاندازید و ببینید اگر تو همون پست اول درست جواب داده میشد کار به اینجا نمیکشید

به هرحال مدیریت یه انجمن علاوه بر داشتن سواد و فن جوملا نیازمند صبر وحوصله و فن بیان و خیلی عوامل دیگه هم هست که کمک میکنه یه انجمن در مسیر صحیح حرکت کنه و به خشونت و نارضایتی نرسه . در این لینک یه سوال مشابه پرسیده شده و شما میتونید یه فرق مهم رو ببینید

اینکه من از مدیریت سوال کرده بودم و مدیران جواب دادند ولی اینجا من همون سوال رو پرسیدم و کاربران عزیز زحمت کشیدن و جواب دادند و کار به اینجا کشید

هردوی این تاپیک ها مال من بود ولی نتیجه ها باهم زمین تا اسمان فرق داره که برمیگرده به

http://forum.joomlafarsi.com/threads/35068-%D9%84%D9%8A%D9%86%D9%83-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%D9%8A-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%8A-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%8A

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...